Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Elég rossz érzés fogott el. Van egy barátom, akivel mostanában elég jóban vagyunk, fiú, mindig őszintén megnyílunk egymásnak. Ma még is azt álmodtam, hogy meg akar ölni. Volt egy fehér, szép nagy lakása, megkért, hogy lakjak én is ott. A furcsaság az volt, hogy nem csak én éltem ott, hanem még több ember rajtam kívül. Aztán képszakadás, és hirtelen ingerült feje lett, bezárt minket egy szobába, ahol nem volt semmi más, csak egy kemence. És ránk parancsolt, hogy gyújtsunk be, közben pedig a kéménycső visszahajlott a szobába és mustárgáz fejlődött valahogyan.

Nem tudom miért álmodhattam ezt, pár éve sok deportálós filmet néztem, de mostanság időm sem volt, tehát nem film hatása.



2013. márc. 27. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit kezd náculni a srác, akkor pl érthető, hogy ezt álmodod... A saját álmodat te tudod elemezni.
2013. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert aludtál.
2013. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez csak egy álom volt nyugi:D az ember bármi indok nélkül szokott össze-vissza hülyeségeket álmodni.
2013. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!