Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a régóta visszat...

Mit jelent ez a régóta visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Régóta visszatérő álmom, hogy kiesik a fogam. Van, hogy csak az egyik, de van úgy, hogy az összes. Érzem, ahogy mozog, én megpróbálom kihúzni, de még nem megy. Aztán egyszer csak kiesik, és minden egyes alkalommal kellemetlenül érzem magam miatta, hogy fiatalságom ellenére nincs fogam. Van úgy, hogy szinte minden nap ezzel álmodom. Tehát soha sem ugyanaz az álom tér vissza, de a lényeg, hogy mozognak vagy ki is hullanak a fogaim.

Nem hiszek abban, hogy minden álomnak jelentése van, de már kezd érdekelni, hogy ez mit jelenthet.

Kiegészítésként annyi, hogy szép fogaim vannak, nem tökéletes persze, de emiatt sosem ért bántódás, vagy nem szekáltak ezért a suliban...szóval nem hinném , hogy ez egy trauma feldolgozása lenne

Szerintetek?? Köszönöm az értelmes válaszokat!!


2013. márc. 10. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az álomfejtésben nagy veszteséget jelent,azt hiszem.
2013. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy félelmed ami megjelenik álmodban. Megmutatja, hogy milyen fontosak számodra a fogaid. Úgyhogy mossd meg őket alaposan, szénsavas üdítőket meg ne igyál!
2013. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bizonytalanság.Nehéz megküzdés bizonyos dolgokkal."beletörik a fogad valamibe", nincs benned egy kis egészséges agresszió a megküzdéshez, előrejutáshoz.
2013. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1#-3#: nem magyarórán vagyunk, a kérdező nem verset írt, ezek nem metaforák hasonlatok. Egy fog elvesztése bármennyire is hihetetlen egy fog elvesztését jelenti.
2013. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy értem hogy el is fogod veszíteni, de az álom szembesít ennek a lehetőségével. Az előző voltam.
2013. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tom Benko ***** válasza:
Rendszeresen alszol...
2013. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Álmos könyv szerint fog elvesztése,nagy veszteség,esetleg valaki halálát is jelenti.
2013. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem túl megnyugtató, de köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. márc. 18. 17:44
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Akkor én megnyugtatlak: az álmoskönyvek baromságok.
2013. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!