Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Apukám 10évve halt meg! azóta többször próbált álmomban elvinni,de van egy mondat ami védelmet ad vele szemben!2005 dec.24-én kezdődőt a rossz álom! Mind a 3 karácsonyi napon éjszak ezt álmodtam!Édesapám el akart vinni engem és ezáltal a 3 gyerekemet is! (valami patás lábú emberrel volt mind annyiszor)=ördög?? Rövidre fogva 3 csapást mért ránk,de az a mondat mindig megmentett minket! És hogy honnan jött az az élet mentő mondat,nem tudom de hatásos volt!És nem én mentettem meg a gyerekeimet,ha nem ők engem!!NA DE MÉRT PONT KARÁCSONYKOR???
2013. febr. 28. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A karácsonynak mint dátumnak semmi köze ehez, az álom lényege az hogy karácsonykor van a család ünnepe ugye és gondolom ilyenkor kicsit jobban összejöttök, talán attól félsz hogy jövőre már nem fogtok vagy hasonló, de a lényege hogy félsz hogy elszakadsz a gyerekeidtől. Az apukáddal kapcsolatban nemtudom milyen feldolgozatlan traumáid vannak de ezekkel nem ártana szembenézned.
2013. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!