Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte minden éjjel olyat álmodok, hogy nőkkel vagyok, és közösülök velük. az arcukra nem emlékszem.

Minap viszont egy nagyon érdekeset álmodtam. Egy tenger fenekén voltam, valami küldetésfélét teljesítettem. Nem volt mély a víz, és volt ott egy kút is, amiben levegő volt. Egyszer csak leúszott hozzám egy gyönyörű, barna bőrű nő, párducmintás ruhában (egyébként abszolút nem volt az esetem) -akit szintén nem ismerek. Szépen levetkőzött, és azt mondta, szeretné, ha magamévá tenném. Nagyon vonzó volt, de mondtam neki, hogy nem lehet, de végül mégis rászedett. Szóval az aktus közben megjelentek ellenséges tengeralattjárók, majd (ha jól emlékszem) 7 orosz katona-búvárfélék. Először nem vettek észre, de aztán -még aktus közben- rájuk lőttünk ezzel a nővel. Ekkor észrevettek, és megöltek mindkettőnket -meg talán sikerült nekünk is párat. Ekkor ébredtem fel.. totál kiegyensúlyozottan.



2013. febr. 28. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

:D:D:D Szerintem nagy a fantáziád, biztos nincs nagy jelentősége. Vagy lehet kanos vagy nagyon:D

Én pl. mára azt álmodtam, hogy Egy buszban élünk vagy 5-en, 6-an, és a levegőből vásárolunk, tehát pl nem volt fogkefénk, kinyitottuk a busz ablakát (minden közben ment a busz valahova..) és mondtuk hogy fogkefét kell venni és a levegőben repkedtek a fogkefék és mindenki fogott egyet magának:D És minden tárggyal így:D:D:D

2013. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
biztosan benne van a fantáziám is, de mégis úgy gondolom, hogy ez több. mostanában elég sok dolog változik körülöttem, ezért szeretném megérteni, mit is jelenthet, mit jelentenek a szimbólumok, tehát hogy is üzen a tudatalattim
2013. márc. 1. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak most találtam meg a kérdést. :)

Szerintem valami olyasmi lehet, hogy hanyagolni kellene a skalpgyűjtögetést ("nőkkel vagyok, és közösülök velük. az arcukra nem emlékszem"), helyette a belső értékekre koncentrálni ("egyébként abszolút nem volt az esetem"), és találni valakit, akivel együtt építgetitek az életeteket, mindenben segítitek és támogatjátok egymást ("aztán -még aktus közben- rájuk lőttünk ezzel a nővel").

2013. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!