Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt a nagy...

Miért álmodtam ezt a nagy hülyeséget? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Álmomban volt kb. 10 "versenyző", mindegyik ismerősöm volt. Némelyik közelebbi, némelyik távolabbi, de a párom is benne volt. A verseny harcolás volt. Volt egy nagyon erős jelölt, ő pont nem az ismerőseim közötti, nagyon erős és kemény kinézete volt.

Álmomban egy pláza-szerű helyen játszódott a harc, és a közepén hullámvasút volt. Ahogy sétáltam, megláttam, hogy az egyik ismerősöm le van szúrva. Aztán még többet láttam.

Majd végül felém közelített késsel az a kemény gyerek. Mondtam hogy nee nee, becsuktam a szemem, és megesett a szíve rajtam, és csak egy kis vágást ejtett a lábamon.

Mondta, hogy csak ő maradt, mindenki más halott (a párom is). De én nem mertem megnézi a páromat, és azt sem akartam tudni, hogy mi történt vele.


Aztán egy fürdő helyiségben voltunk, én, a kemény gyerek, meg egy barátnőm. Mondta a pali, hogy neki le kell valahogy vezetnie a feszültséget. A barátnőm még szűz, úgyhogy mondta, hogy ő nem fog semmit csinálni. Erre én bevállaltam, mert féltem tőle, de a végén meg jó volt.


Tudom, elég hülye álom, de mit jelenthet? Tegnap nem néztem semmit, főztem és ennyi..


2013. febr. 28. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt kihagytam, hogy amikor megláttam az első halottat, akkor nálam is volt egy (itthoni,konyhai) kés, meg valami bot. És mondta a leszúrt pali, hogy engem fognak gyanúsítani, úgyhogy tüntessem el a kést. És elkezdtem dugdosni a pulcsimba meg a hátam mögé, és amikor a pulcsim ujjába húztam, megszúrtam magam vele. Utána mentem tovább, és visszaváltozott halottá az ismerősöm.
2013. febr. 28. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Az álmok többnyire szoros összefüggésben állnak a napi tevékenységekkel, vágyakkal, félelmekkel, és ezek külön-külön vagy összekeveredve futnak át az agyadon alvás közben. Lehet, hogy az nap este nem néztél tévét, de mondjuk napközben érhetett egy olyan inger, ami akkor fel sem tűnt Neked, de az agyad tárolta és alvás közben dolgozta fel, ebben az álom formájában. Persze némelyik álom szimbolizál is valamit, de szerintem ez egyén függő. Arra gondolok, hogy mást jelent a Te álmodban egy fa, mást az enyémben.

És hogy a kérdésedre válaszoljak, az álmod valami olyasmit jelenthet, hogy tudat alatt más férfira vágysz, ellenben szereted vagy csak ragaszkodsz? a jelenlegi párodhoz. Az álmod beli harc pedig az önmagaddal való harcra utalhat. Persze egy nem 100%, hogy így is van, nekem ez jött át. :)

2013. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
drusbaja.hu/psziotthon.php megfejtik az álmaid
2013. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem gondoltam volna, hogy más férfira vágynék, mert én úgy éreztem, hogy szeretem és ragaszkodok hozzá. Viszont már nem tudom, mert utána is álmodtam olyat, hogy egy előadáson voltunk, összevesztünk, ő nem engedte, hogy leüljek mellé, én hátramentem a székek mögé, és megismerkedtem valakivel, és csókolóztunk, bár megjegyeztem magamban, hogy ez az új ember irtó rosszul csókol.

Amúgy a párom is ugyanezeket mondta, amiket te leírtál, szóval para:S

2013. márc. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!