Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok irányitása? Olvasd

Álmok irányitása? Olvasd

Figyelt kérdés

Mostanában nem szoktam annyit álmodni, mint máskor és ez nagyon idegesit! Ma délu. kis meló utáni alvás nagyon jó volt, mert álmodtam egy olyat amit szeretek. (Szerelem, extrém helyzet, haverokkal való szórakozás)

Szeretnék minden este és minden alvásnál álmodni egy ehhez hasonlót.

Mit csináljak, hogy álmodjak? Lehet rossz is, csak álmodjak valamit...


2013. febr. 26. 18:19
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:

Minden normális alvási ciklusnak van olyan része amikor álmodunk.

A kérdés csak az, hogy emlékszünk e erre ébredés után vagy sem? Ezek szerint te mostanában ritkábban emlékszel rá.

2013. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az a kérdés, hogy emlékezhetem rá?
2013. febr. 26. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod szugerálni magadnak lefekvés előtt vagy bármikor, hogy "fel tudom idézni az álmaimat" vagy valami hasonló. Illetve rögtön miután felébredsz, ne az legyen az első, hogy elmész reggelizni, hanem hogy pár másodpercig csukott szemmel mégegyszer végiggondolod, hogy "Biztos nem emlékszem semmire az álmaimból?" Ilyenkor is sokminden eszébe juthat az embernek, főleg ha közben végigfuttatja a gondolatait néhány olyan személyen, akivel esetleg álmodhatott (mostnaában ismerte meg, vagy sokat figyel rá, valamiért fontos, stb.). Ha netán sikerült felidézni néhány álomképet, lehet hogy később az is ki fog esni, mondjuk 1-2 óra alatt.. Ez ellen én azt szoktam csinálni, hogy leírom röviden egy papírra, de nem tudom, hogy te bele akarsz-e menni ilyen szinten az álmodásba.xD

A lényeg, hogyha fontosnak tartod az álmaidat, akkor egy idő után ezt az agyad is felfogja és elkezdi rendszeresen vetíteni neked az emlékezetesebb fajtákat is.

2013. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is vannak olyan álmaim amit egyből papirra irnék és naponta elolvasnám, mert az álmokat az ember elfelejti elég hamar. Ki kell próbálnom, amit ajánlottál és ha bevállik akkor minden lefejvés előtt elmondom párszor. Köszi :)
2013. febr. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!