Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más álmának irányítása?

Más álmának irányítása?

Figyelt kérdés
az osztályfőnököm mondta hogy ez lehetséges de nem akarta elmondani hogy hogyan hogy ne szivassuk vele oszt.kir en egymást. de én kíváncsi lennék. lécc mondjátok el.
2011. máj. 30. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a gyanúm, hogy ez a kérdés sokkal inkább ezotéria, mint tudomány. Ez esetben elég baj, hogy ilyeneket tanítani engednek.
2011. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az Oszt.Főnököd a szüleid helyében feljelenteném az igazgatónál,amiért ilyen ostobaságokat mond. Ilyen nem létezik.
2011. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért mondta, hogy oszt.kir-on éjjel inkább aludjatok és ezzel próbálkozzatok, és ne a helyi kocsmában vedeljetek. :D
2011. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Osztom 16:28-ét! :D:D:D
2011. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Killgun ***** válasza:
Feljelenteni valakit a hitéért.Ellenszenves ember lehetsz.Ez olyan,mintha feljelentenél egy hittanárt,amiért Istenről mesélt órán a gyerekeknek...Ez...Talán lehetséges.Bár nem tudom.Ilyesmiről még nem hallottam.Mindenesetre...Utolsó:Én pedig osztom 16:42 véleményét :')
2011. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:

Mások álmának irányítása... Ez jó... Akkora baromság, hogy már fáj...

Szerintem is a kocsmás verzió a helytálló...

2011. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egészen biztos vagy benne hogy az osztályfőnököd volt? lehet hogy csak álmodtatta veled valaki XD
2011. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Poltergeist. válasza:
Hányszor látad az eredetet?
2011. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!