Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez a furcsa álom akváriumba...

Mi ez a furcsa álom akváriumban levő újszülöttel?

Figyelt kérdés

Szörnyen furcsát álmodtam ma éjjel és azóta sem hagy nyugodni. Várandós voltam, majd megszültem a kicsit és(bár a álom addigi részében nem érzékeltem különösnek), akváriumban hoztuk haza (vízzel volt teli). Az autóban mintha nyűgösködött volna, ezért nagymamám aki vezette az autót, mondta hogy szoptassam meg, ő addig vesz le pénzt egy automatából. Úgy állt meg, hogy majdnem nekiment valaminek és így próbáltam szoptatni. A kicsi nem bírt, én egyre jobban aggódni kezdtem ,majd miután nem jött tej sehogy sem, visszaraktam az akváriumba (???). Miután hazaértünk, elborzadva vettem észre, hogy a picinek zöld színűek a szempillái és nem lélegzik, vak és talán már meg is halt. Sírva ébredtem fel. Miért álmodok ilyet?? Szörnyű.


22/L


2013. febr. 26. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem félsz a terhesség gondolatától?
2013. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs rajtad mostanában valami nagyobb felelősség? Vagy olyan új feladat, amit még nem tudod, hogyan oldj meg?
2013. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nagyon szeretnék babát, de tudom hogy jó pár évig nem lehet, amíg nincs meg a stabil pénzügyi háttér, tehát a gyerekvállalástól nem félek. Viszont nem sikerült egy tantárgyam másodjára az egyetemen, így kirúgtak (nálunk többször nem lehet felvenni) és még nem találtam január óta munkát. Emiatt mondjuk eléggé kétségbe vagyok esve, hiába próbálkozom...
2013. febr. 26. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az emiatti szorongásod miatt is lehet.
2013. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!