Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura álom? De miért jött?

Fura álom? De miért jött?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a szakközépből visszakívánkoztam a régi iskolámba, a gimibe. Amúgy igazából nem így van. Nem akarok visszamenni. De az álmomban úgy éreztem, az általános iskolai évek után, hogy az az otthonom. Hogy oda tartozom. Utolsó nap elköszöntem a haveroktól, másnap mentem a régi sulimba. Örültem, hogy visszamentem. Találkoztam a régi osztálytársakkal, tanárokkal, elindultam hát befelé. De akkor hirtelen a felső szintről jött egy nagy robbanás, minden elsötétült. 2 nap múlva keltem fel a legnagyobb forgalomba, a vasútállomás felé vezető úton heverve. Minden autó körülöttem állt, de nem segítettek, semmi, nem is szóltak, megvárták míg felkelek és elindultak tovább. Ösztönösen elindultam a sulihoz ami otthagytam és bementem órára. Köszöntek a haverok, bejött a tanár, de senki nem kérdezte, miért mentem el, és jöttem vissza, mintha el se mentem volna...

2013. febr. 5. 15:01
 1/4 anonim válasza:
honnan tudjuk? senkit nem érdekel az álmod
2013. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
neked kéne tudnod, mit miért álmodsz!!!!! Ne minket kérdezz
2013. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát oké, tőlem lehet nyomni a hülyeséget, nem zavar. De mikor ti kérdezek arra elvárjátok a normális választ, és ha jön 1-2 troll, máris a modikhoz akarok szaladni...
2013. febr. 5. 20:24
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ezen az oldalon nem nagyon akadnak olyanok,akik értenek ehhez,szóval szerintem keress meg egy álomfejtőt,vagy pszichológust,vagy valami ezotériával foglalkozó szakembert,ha nagyon érdekel.De amúgy mindenki szokott furákat álmodni!
2013. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!