Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha álmomban az...

Mit jelent az ha álmomban az elhunyt családtagomat látom de élő emberként és álmomban beszélek is vele?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve meghalt apukám és szoktam vele álmodni és álmomban beszélgetek vele elég gyakran. Halála után el lett hamvasztva és a hamvainak egy részét hazahoztuk és itthon van velünk. lehet hogy ezért álmodok vele gyakran?

2013. jan. 10. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Én nem létező emberekkel is szoktam beszélgetni. Legfeljebb annyit jelent, hogy volt közötök egymáshoz, s ez benned él tovább. Az emlékek nem kitéphető lapok. Részvétem, ismeretlenül is!
2013. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édesapám halála után egy évig minden éjjel vele álmodtam. A következő évben már csak minden második, harmadik éjjel. Aztán fokozatosan egyre kevesebbszer, de még mostanában, tíz év után is előfordul.

Így van ez,ha nagyon szeretünk valakit...

2013. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!