Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan befolyásolhatnám, hogy...

Hogyan befolyásolhatnám, hogy ne álmodjak róla?

Figyelt kérdés

Egy hónapja meghalt a nagymamám, rengeteg időt töltöttem vele,jó viszonyunk volt,de nem sírtam miatta. Most elkezdtem vele álmodni, de engem nagyon nyomasztanak ezek az álmok és pánikérzetem van mikor felébredek az álmokból. Hogyan ne álmodjak róla, mert komolyan félek.

Köszönöm a segítséget

19/L


2012. febr. 22. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet irányítani az álmainkat. Ilyenkor azt szokták mondani, hogy: gondolj szépre elalvás előtt. Ez lehet, hogy segít, hogy ne rögtön elalvás után álmodj róla, de az éjszaka folyamán többször is álmodunk, és nem nagyon tudunk ellene mit csinálni. Tisztázd magadban, hogy meghalt, az élet megy tovább, többet már nem találkozhatsz vele.
2012. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet irányítani az álmokat, tudatos álmodással. De a nagymamáddal így is szembe kell nézned. Ajánlom Paul Tholey Alkotó álom című könyvét abban több olyan esetről is írnak amikor rémálmok illetve halott rokonok megjelenését pozitívan tudták kezelni tudatos álommal. Nem mellesleg technikákat is találsz benne.
2012. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gondolj valami szépre elalvás előtt, és ne gondolj a mamádra.
2012. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
02-23 19:11 ne gondoljon a fehér elefántra mi......
2012. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!