Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már vagy 5-ször álmodtam azt...

Már vagy 5-ször álmodtam azt az utóbbi egy hónapban, hogy betörtek hozzánk. Miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. ezerféle oka lehet, és ezekből csak az egyik, hogy esetleg félsz egy betöréstől. Bocsi, de ennyi alapján nem lehet megmondani. :(
2013. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is,nem véletlenül,rengeteg a betörés felénk és félek,h hozzánk is bejönnek.....
2013. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álomkoboldoknál túlszaporodott a kisebbség, ezért mostanában a legtöbb emberre több cigány álomkobold jut, mint normális. Valószínűleg egy cigány álomkoboldot kaptál, ez lehet az oka.
2013. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy rendes zár és egy pár ezer forintos riasztórendszer ( gondolok itt arra az egyszerű kis szerkentyűre ami elkezd visítani ha megszűnik a mágneses mező: az egyik fele az ajtón van, a másik pedig a falon vagy az ajtófélfán.) Minden nap úgy aludj el hogy minden rendben van. Gondolj csak erre. ;)
2013. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ez nyilván nem segítség, meg reméljük, veled nem így alakul, de régen én is rengetegszer, de rengetegszer álmodtam azzal, hogy betörnek hozzánk. Aztán tényleg betörtek. Többet nem álmodtam ilyet.
2013. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!