Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyat álmodtam, ami valóban...

Olyat álmodtam, ami valóban is megtörténhet, és most eléggé félek, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Apám jövőhónapban utazik ki németbe pár hónapra és én addig egyedül fogok lakni (anyámról ne kérdezzetek!) és azt álmodtam ma éjjel, hogy az utcánkban lakó egy roma éjjel bekopogott az ajtómon, kinyitottam, sikítottam egyet, majd ő elkapott és meg akart erőszakolni, hosszú verekedés után el tudtam jutni az ajtóhoz, kinyitni nem tudtam, csak a rajta lévő kis ablakot. Ikerházban lakunk, és elkezdtem kiabálni, hogy Segítség! Segítség! de nem jöttek ki. Illetve a magas fickó rokonai jöttek ki a házukból, lámpásokkal és fényképező gépekkel és engem akartak fotózni. A másik szomszédban égett a villany mindenhol, de senki nem jött ki. Aztán hirtelen mindenki eltűnt, apu lépett be az ajtón, és azt mondta, hogy így nem hagy egyedül és nem megy sehová többet.


Namost, ki kell neki mennie, mert kell a pénz, de félek, hogyha ez nem is így, de hasonlóan megtörténhet. Apám persze fog hazalátogatni, és a főbérlő fog rólam gondoskodni, de akkor is, sosem voltam még egyedül és ez így nagyon ijesztő. Mit javasoltok? Van ennek az álomnak jelentősége, vagy csak a bennem lévő félelem miatt volt ez?

köszönöm!


2013. jan. 7. 11:04
 1/4 Keeper ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne aggódj ilyen dolgok miatt, a dolgok rendben lesznek! Természetes, hogy félsz, hiszen sosem voltál még egyedül, de amit álmodtál, azt csak a félelmed miatt álmodtad. Én fél éve álmodtam , hogy nagypapám temetésére kellett virágot vennem, mert betegeskedik, és azóta is él és virul. Valamint sokat segítene a válaszadásban életkorod és nemed is. :)

2013. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj igen, lemaradt..:)

15 éves lány vagyok. Magántanuló vagyok, szóval suliba nem járok. Ennek is megvan a története..

2013. jan. 7. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne nyiss ajtót! :D
2013. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok!:D
2013. jan. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!