Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Tetves, hosszú hajú kislányok haját fésültem

Figyelt kérdés
amúgy mindig is hátrányos helyzetű gyerekekkel szerettem volna foglalkozni
2013. jan. 6. 16:25
 1/2 anonim válasza:
100%

Három gondolat jut eszembe erről, és most lehet, hogy lepontoznak ismét, de nem baj, mert hátha segít neked, amit gondolok.


1. A tetű vérszívó állat, vagyis szimbolikusan a vérről az energia, az életerőre lehet gondolni. A környezetedben valaki szívja a véred, azaz elveszi az erődet. Lehet, hogy te vagy erőtlen, és te keresed másokban az energiát. Vagy esetleg önmagad erejét szívod le negatív gondolatokkal.


2. A tetvesedés a szegénységet is szimbolizálhatja, és ezért érezheted magadat különbnek, mert te szeded ki a fejéből a szegénynek, tehát valamennyire hatalmi pozícióban vagy, és nem egyenrangú kapcsolatban. Egyes álmoskönyvek szerint fennhéjázás, azaz megszóltál valakit.



3. A tetű álomban pénzzel, anyagiakkal kapcsolatos gondolatokat is jelezhet. A Biblia szerint például, ha jótékony célra, vagy még inkább a felajánlásba, azaz a gyülekezet számára ajándékozott tized (a keresett béred tizedrésze) biztosítja a számodra, hogy anyagi áldáshoz, anyagi biztonsághoz juss, azaz Isten áldása lesz minden javadon.


Malakiás 3,10 Hozzátok be a tizedet mind az én tárházamba, hogy legyen ennivaló az én házamban, és ezzel próbáljatok meg engem, azt mondja a Seregeknek Ura, ha nem nyitom meg néktek az egek csatornáit, és ha nem árasztok reátok áldást bőségesen.

3,11 És megdorgálom érettetek a kártevőt, és nem veszti el földetek gyümölcsét, és nem lesz a szőlőtök meddő a mezőn, azt mondja a Seregeknek Ura.


3,12 És boldognak [Ésa. 62,2-4.] mondanak titeket mind a nemzetek; mert kívánatos földdé lesztek ti, azt mondja a Seregeknek Ura.



Egyébként a válaszaink leginkább mibennünk vannak, a szimbólumok is a saját szimbólumaink.

Te tudod megítélni leginkább, hogy pontosan mit is jelent az álmod.

2013. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyin szépen köszönöm
2013. jan. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!