Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a nagymamám...

Mit jelent ha a nagymamám folyamatosan azt érzi, hogy bajban vagyok és azt álmodta, hogy készülődtem valahova, és fésülte a hosszú hajamat, de nagyon hullott?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy ne fesd az ördögöt a falra, mert jön a közterület felügyelő!


Alex

Diplomás álom- és rejtvényfejtő

2012. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok babonás, de mamám nem szokott ilyeneket mondani, és ez kicsit megijeszt.
2012. okt. 9. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg. Egy hajad szála se fog meggörbülni!

Tedd a monitorra a kezed! Én is oda teszem az enyémet.

Mit érzel?

2012. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Némi arroganciát felőled.
2012. okt. 9. 23:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak aggódik érted, és így jött ki rajta. De lehet, hogy valami nehézség előtt állsz és ezt érezte meg a nagyid! Ha nagyon aggaszt, akár menj el egy kivizsgálásra is, hogy ki tudd zárni a betegség gondolatát, valamint úgysem árt egy nagyobb kivizsgálás néha :)
2012. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mennyi idős a mamád?..Mr bocsi az udvariatlan kérdésért! De ha már nagyon öreg akkor elég közel áll ahhoz hogy megérezzen már nem létező dolgokat, illetve üzenni tudnak azok neki! Ha ezt az álmot sokszor álmodja, akkor bizony üzenni akarnak neki! Lehet hogy veszélyben vagy és ezért ezzel azt akarják üzenni, hogy figyeljen oda rád! Lehet hogy a démonok próbálnak téged elcsalni a rossz útra és így jeleznek az angyalok! De az is lehet, hogy a démonok üzennek neki, hogy készülnek valamire! Szóval nem szabad ezt figyelmen kívül hagyni! De az is lehet hogy semmi jelentőssége az álomnak ( és legbelül a nagymamád a haláltól fél, és így játszódik le magában)
2012. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
78 éves, de ő készen áll a halálra. Keresztény, folyton bibliát olvas, és nem szokott ilyenekkel foglalkozni. Viszont a baj az, hogy a hajam tényleg marokra hullik. Hol kezdjem a vizsgálatot?
2012. okt. 11. 18:49
 8/10 anonim válasza:

Haja minden embernek másmilyen mennyiségben hullik! Van akinek betegség miatt, de van olyan is akinek semmi baja és mégis úgy hullik hogy az már abnormális!

Pl az enyémnél hajmosásnál úgy hullik mintha megtéptek volna...mikor csak simán szárazon fésülöm, akkor is rettenetesen néz ki a hajkefém! Én nem mosom sűrűn a hajamat mostanában heti 1x-2x...régen heti 4x is megmostam! Szerintem nagyon nehezen szokja a hajam ezt a hirtelen átállást és erre így reagál a hajhagymám! De kitudja..lehet hogy valami betegségem van! Bár én nem foglalkozom a betegségekkel! Ha ki akarod vizsgáltatni akkor menny el a háziorvosodhoz és mond el neki hogy ez a bajod....majd ő tovább küld a megfelelő emberhez! Ezt tudom javasolni, kíváncsiságból én is el fogok menni jövőhéten....majd le írom nekem mit mondott :)

Az álomfejtéshez visszatérve, arra gondolok még hogy ezek csak rémálmok....hogy a mamád csak nagyon aggódik érted és így jön kii rajta..:) amit írtam előtte csak feltételezés volt bár nem kizárt dolog..:) de ne gondolj semmi rosszra és a mamád se..mert ha sokat agyaltok ezen akkor az annál inkább befog jönni!

2012. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves KérdezŐ!

Miután olvastál itt számodra "antiarrogáns vélemény is, figyelmedbe ajánlom ezt:

[link]

Én most nálad a stressz hatására tippelek. (Bár csak így lenne ötös találatom is.)

2012. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rettentő hálás vagyok mindenkinek :) Majd írd le, ha nem gond, hogy mi volt a dokinál! Köszi mindenkinek még egyszer :)
2012. okt. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!