Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen visszatérő álmod van...

Milyen visszatérő álmod van (TÍPUS is lehet), és szted mit szimbolizálhat ÖNMAGAD számára?

Figyelt kérdés
Én máig rendszeresen álmodok -persze valótlan jellegű elemekkel is körítve- iskolai légkörről, holott bőven 30 felett járok, és csak egy diplomám van, tehát évek óta nem járok semmiféle oktatási intézménybe.

2012. dec. 31. 12:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Látom, szintén iskola a rendszeres visszatérő álom, mint nekem.

A bérházas meglehetősen kafkai...

2013. jan. 4. 11:25
 12/14 anonim ***** válasza:
én vagyok, aki lovakkal álmodik...erről a házasról eszembe jutott, hogy nekem is van egy olyan, amikor egy régimódi, órdon villáról vagy kastélyról álmodok, de bennem jó érzést kelt ez a hely, ott akarok lakni, izgatott vagyok, ahogy sétálok benne, barátságos és ismerős érzéssel tölt el...minden nagyon régi, de barátságos benne :) tele fabútorokkal, lépcsőkkel:)
2013. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Régen volt sokszor, hogy a házunk felett repültem repülővel, és ki kellett választanom melyik ház tetejére "kényszerleszálljunk". Fogalmam sincs mit jelenthet. :D


Aztán... van egy hely, amivel rengetegszer álmodok, de az valószínű, hogy az emlékek miatt....


16L

2013. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én lifttel szoktam álmodni, és mindig a karrieremmel függ össze

van, aikor lépcső nélküli "lépcsőn" négykézláb mászok fel az emeletre,

van, aikor máhová visza lift, mint ahol beszálltam,

olyanis volt, hogy a lift álmomban vízszintesen az utcán ment, mint egy autó

2015. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!