Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen visszatérő álmod van...

Milyen visszatérő álmod van (TÍPUS is lehet), és szted mit szimbolizálhat ÖNMAGAD számára?

Figyelt kérdés
Én máig rendszeresen álmodok -persze valótlan jellegű elemekkel is körítve- iskolai légkörről, holott bőven 30 felett járok, és csak egy diplomám van, tehát évek óta nem járok semmiféle oktatási intézménybe.

2012. dec. 31. 12:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Kiskorom óta álmodom egy különös tengerparttal. Folyton úgy kezdődik, rohanok a pálmafák felé a fehér homokban, mellettem egy szikla. Elhatároztam, hogy ha addig élek is, kiderítem, hogy létezik-e ez a hely, és ha igen, hol.
2012. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Iskolai környezetben én is szoktam álmodni rendszeresen, tornázom a korlátok között, mint egy cirkuszban :) Sosem voltam tornász, alapból tériszonyom van :) De az iskola tényleg egy oltári nagy cirkusz volt :DDD
2012. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

rendszeresen álmodok háborúról, tankok, gépek, bombázás, és nagyon sokszor arról is hogy épp felém zuhan egy repülőgép....gőzöm sincs mit jelent


visszatérő álom még a földönkívüli invázió is, de sztem az csak a filmek miatt amiket láttam :)


visszatérő még hogy lovagolni akarok, lovat csutakolok, nyergelek, stb, de odáig sosem jutok el, h tényleg lovagoljak....ez valszeg azért lehet mert már tényleg nagyo vágyom a lovaglásra és kb 2 éve nem ültem lovon


visszatérő még hogy megtámad egy vagy több kobra és meg is marnak...állítólag valami olyat jelent, amit nem szeretnék vagy amitől félek

2012. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. Egyébként sok féle okból álmodunk, például jelen életesemények feldolgozása, valamint más inkarnációké.


Gyakran adott probléma ismétlődik, különböző inkarnációkon át, pl. a lovakkal való bánás. Lehet, h bizonyos inkarnációdban nem lovagolhattál, hanem módosabbak lovait kellett gondoznod, vagy egész egyszerűen ez volt egy vállalkozásod profilja.


Nem ritka, hogy egyes inkarnációink halálélményét nehéz feldolgoznia az embernek, pl. az előbb említett kobramarás is utalhat erre.

2012. dec. 31. 19:57
 5/14 A kérdező kommentje:

Van tehát, ami alapvetően szó szerinti emlék, esetleg részben valótlannak ható szimbólumokkal körítve, és van álom, amely teljesen "elvont", alapvetően szimbolikus értelmű.


Jöhetnek még visszatérő álmok leírása. :)

2012. dec. 31. 19:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen visszatérő álmom:Egy láthatatlan,ismeretlen,hideg valaminek a közeledése.Álmomban bárhol vagyok,èrzem hogy közelít ez a valami....... rossz érzést kelt bennem.Ilyenkor felèbresztem saját magam.Már régóta sikerül felèbresztenem magamat.Hogy mit jelenthet az ismeretlen,hideg valaminek a közeledèse,nem tudom./F/39
2012. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves barátom, te a nőkről álmodsz ilyenkor.
2012. dec. 31. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Én régi falusi házunkról álmodok visszatérően, ahol régen laktunk. A történések mindig másak, de a helyszín ugyanaz. Sajnos még nem sikerült megfejtenem, hogy mit szimbolizál, mert nem egyértelmű az álmaim alapján.
2012. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"...te a nőkről álmodsz ilyenkor"

Meglehet.....

2012. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én is nagyon sokszor iskolában vagy a volt iskolás társaimmaé álmodok.Sokszor álmodom még hogy menekülök és azt is hogy egy liftben állok aminek a közepén kell egyensulyoznom különben leborulok a "tálcárol". Azt is szoktam még sokszor hogy egy nagy csunya régi bérházban eltévedek és nem segit senki
2013. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!