Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rossz visszatérő álom, mit...

Rossz visszatérő álom, mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok, rengetegszer álmodom ezt és nem tudom mit jelenthet.

Kedvenc helyem New York és a közeljövőben ott is fogok élni.

Nos az álmom New Yorkban játszódik.

Az álom :


A Williamsburg Bridgen sétálok át fele. Jobb oldalra nézek és a távolban egy gyönyörű szigetet félét látok és azt csodálom, majd a hídon halatok tovább Manhattan felé és a távolban látok egy gyönyörű nőt piros egyrészes ruhában. Integet nekem és megyek felé, de mire oda érek eltűnik. Keresem és csak 3 Amerikai kérdezi meg mit keresek. Elmondom ANGOL nyelven, hogy egy piros ruhás nő járt itt az előbb és nem-e látták valamerre menni. Majd mutatnak egy irányt és elindulok arrafelé. Bemegyek egy épületbe, valószínűleg valami régi iroda volt mert úgy néz ki csak már bezárt nem lepukkant hely, látszik rajta és az a tipikus amerikai iroda kinézette van a helynek. Majd egy nagy bomba robbanás volt az épületben vagy mellette és felébredek. Néha ugyan ezt álmodom, csak nem bombarobbanás, hanem fegyveres lövöldözés. Mit jelent az álom ? Nagyon rossz nap mint nap ugyan ezt álmodni és átélni ilyen helyzetet. Nem nézek akció filmet, hogy bemeséljek magamnak ilyet és még rosszabb, hogy kedvenc városomról álmodok ilyet. A másik meglepő. hogy álmomban nem értem mit mondok angolul, de a mutogatásokból értettem hogy a piros ruhás nőt kerestem és beszélgetés közben elhangzó szavakból is kilehet venni, hogy RED, Pretty, Wonderfull és még pár szó.


2012. dec. 12. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Még sosem voltam New York ban.
2012. dec. 12. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Tul sokaig olvastad a Balek-ot Hugh Laurie-tol.

(csak vicc) :D


Szerintem a piros ruhas no a New Yorkhoz valo erzelmeid es gondolataid jelenti, marmint azt, hogy oda akarsz menni hozza, keresed, 'hajszolod'.

A lovoldozes lehet az, hogy felsz az akadalyoktol amik az ellen lehetnek hogy odamehess.


Nem vagy profi alomfejto, meg semmi ilyesmi, csak sokat olvastam ilyeneket ezert erre tippelnek.

2012. dec. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az álmoknak nincs értelme, de van eredete, semmi olyanról nem álmodhatsz, amint nem tapasztaltál már valamilyen formában(bármilyen érzékelésre gondolok most, még a fantáziád szüleményei is ide tartoznak). Ha szétbontod az álmot ilyen darabokra, akkor tudsz belőle térképet csinálni.

Ezek a darabok lehetnek bármekkorák vagy bármik, személyek, események, tárgyak, minden méretben.

Egy jó példa: a pöttyös labda lehet csíkos is.-> egy beszélgetés lejátszódhat az álmodban más szereplőkkel -x egy komplett város megjelenhet(pl: térképileg) de az utcák más képet fognak festeni....

2012. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha túl sokszor álmodod meg történhet!
2012. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Van egy könyv! :)


Hans Kurth - Mit jelentenek az álmok? című könyvét ajánlom neked! Minden amiről álmodsz, jelentése van. :) ez a Könyv segít neked abban hogy tisztán láss!

2012. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez egy jósálom.. és be fog következni.

de ne legyen igazam. Olvass utána, miért gondolom ezt, nem szeretnék feleslegesen írni:) vagy privi:*

2013. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de nem bissztos
2013. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy álomfejtő, de a következőre jutottam:


sziget: belső értékek, elérhetetlen célok, lélek, nyugalom-vágy, idill. A sziget jobbra volt, igaz? Valószínűleg az a helyes út, azért.


híd: döntés; távozás; vmi elhagyása, és egy új helyre való érkezés


piros: élénk szín, rikít a tömegben, könnyen kivehető. Tehát valószínűleg figyelned kell arra a nőre. Ugyanakkor (nem akarok biblikus lenni) az ördög, a baj, a vész színe is. tehát lehet, hogy ez a nő fog valami végzeteset csinálni veled.


Red, pretty, wonderful: egyértelműen a nőre vonatkozik. Az angolban ezek a szavak nagyon kacérkodóak, lehet, hogy a nő vmi rosszat akar, és elcsábít.


épület: saját, elérhető célok; karriervágy


Amit leszűrtem: ne menj New Yorkba. Azaz: ne menj át a hídon, inkább menj a szigetre. NY a valóságban is kapitalista nagyváros, erős a szociáldarwinizmus. Valószínűleg te kis hal lennél, ezért figyelmeztet az álom, hogy ne úszkálj nagy halak közt, mert összedől mindaz, amit eddig sikeresen elértél (vö épület)

2013. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!