Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Balatonon nyaraltunk néhány haverommal, és valahogy megjelent Sonny Moore. Odaült mellénk, és elkezdett németül (sztem nem tud németül) beszélni valamit. A barátom odament hozzá, és kb ezt mondta neki: Skrillex! -nem figyelt- Sonny! -még mindig nem- Sonny Moore!!! -és megszólalt magyarul: Mi a f*sz bajod van már, nem látod hogy nem érek rá, köcsög?-

Ez úgy váratlanul ért, hogy magyarul is tud.

Az volt utána, hogy este a házban épp fürödtem, és benyitott, és... AZT akarta.. (igazábol nem is lett volna ellenvetésem) de mondtam neki hogy barátom van. nem emlékszem, utána mi történt, de a következő emlékem az álomból az, hogy már a dolog után voltunk, és benyitott a pasim. Ránk nézett, odasúgta nekem hogy: cukik vagytok együtt, vagy valami ilyesmit. és másnap már nyilvánosan, mindenki előtt fogta a kezem meg csókolgatott meg ilyesmi. és azt mondta hogy sosem akar elhagyni... és másnap amikor hazamentem, otthon várt, és pont amikor megcsókolt volna, fölébredtem.



2012. dec. 27. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus napi esemény feldolgozós álom. Kombinál az agyad veszettül. Semmi jelentése,
2012. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ennek tényleg nincs jelentése. De kva vicces :D
2012. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2012. dec. 31. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp bír jelentéssel ez az álom.

Sonny Moore számodra egy vonzó egyén, de nagyon távolinak érzed magadtól, ezért beszélt először németül. Miután már magyarul beszélt, elérhetőbb lett számodra. Valamifajta vágy van benned vele kapcsolatban. Az, hogy a zuhanyzó alatt álltál, ahol a víz, mint szimbólum megjelenik, az az érzelmekre utal, és mivel utánad jött, a vele kapcsolatos érzelmeidre. Mivel bűntudatod indult meg az események kapcsán, de a vágy erősebb volt, ezért álmodtad azt, hogy a barátod nem ellenzi, így engedted meg magadnak az álomban, hogy olyat csinálj, amit amúgy a valóságban nem biztos, hogy megtennél, vagy pedig csak bűntudattal.

2013. jan. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
:O Én is szeretnék egy ilyet álmodni Sonnyról:)♥♥
2013. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

dorahpp: Én vok az aki az a kérdést kiírta, h miért ilyen cuki Sonny :D

És megint vele álmodtam :)

2013. jan. 13. 20:38
 7/9 anonim válasza:
tényleg??? hallod hogy csinálod én is akarok ilyet álmodni:DD olyan CUKIIIIIIIIIIIIII♥♥
2013. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2013. jan. 13. 22:18
 9/9 anonim válasza:
xDDDD
2013. jan. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!