Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Fiatal lányok álmában: félsz a terhességtől, miközben fellángol az anyai ösztön is. Tudatalatt örülnél egy gyermeknek, de az eszed azt súgja, korai lenne még.

Felnőtt nők álmában akik már szültek: ha örömmel tölt el: boldogan vállalnál egy újabb gyermeket; ha félelemmel tölt el: a nehéz szülés rossz emlékei törtek felszínre, lehet hogy környezeted elvárná, hogy több gyermeked legyen, de te nem akarod vállalni.

2012. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
no para, nekem már gyerekem is születet XD
2012. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az álombeli terhességnek egyáltalán nem kell, hogy köze legyen az igazi terhességhez, mármint nem arra utal... ezek mind elvont dolgok, szimbólumok, máshogy kell őket értelmezni. A terhesség az álomban lehet a várakozás szimbóluma is, vagy azé, hogy a személyiséged vagy a képességeid számára új tereket fejlesztesz ki.
2012. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző válaszoló! Ha egy nőnél ez így jelenik meg, akkor egy férfi esetében hogyan?
2012. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Például ha szántásról, növekedő növényről vagy sorbanállásról álmodik.

De egy férfi is álmodhatja azt, hogy terhes, ahogy egy nő is álmodhatja azt, hogy például pénisze van - mint mondtam, ezeket a szimbólumokat elvont módon kell értelmezni. Bár ha egy férfi terhes az álomban, az többnyire azt jelenti, hogy átvállal valamilyen felelősséget, ami eredetileg nem őt terhelné.

2012. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Köszi! : )
2012. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma megint azt álmodtam, ez egy visszatérő álom, de mindig más a szitu, két állandó pont van, az, hogy terhes vagyok és az, hogy nem tudom ki az apa, de a mostani álmomban tudtam, az egyik fiúhaveromtól estem teherbe, akinek amúgy van barátnője, és csak barátok vagyunk, szóval semmi valóságalapja nincs az álomnak, szóval mi ez a hirtelen fordulat? Már legalább egy vagy két éve álmodom ezt, és most először tudtam az apa személyét.. (egyébként valóságban még szűz vagyok)
2013. jan. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!