Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátommal, távkapcsolat volt. Nagyon szerettem, ő volt az első szerelmem és nem tudom elfelejteni, de értelmetlen úgy, hogy nem, vagy alig találkozunk. És ő talált ott magának egy lányt akit nagyon kedvel, de azt mondta nem szerelmes belé....


Tehát az álmom:

Ott voltam, ahol először találkoztunk, egy faluban. Néztem ki a ház ablakából, és megláttam azt a lányt (meg valami idegen lányt is mellette, gondolom a barátnője) és hozott egy levelet, amit a kerítésre tűzött, és közben röhögött...rajtam. Lementem a kertbe és elvettem a levelet, de megláttam, hogy van még mellette kettő másik, régebbi is. Elolvastam az elsőt, ami kicsit értelmetlen volt, de idézetek álltak benne valami olyasmiről, hogy ő szeret, de van egy másik lány, meg hogy értelmetlen, hülyeség volt a kapcsolatunk. Amúgy nem az ő kézírásával volt az egész, csak az első pár sor. A második levél is kb. erről szólt, a harmadikat nem olvastam el, mert felébredtem.

Szerintetek mit jelenthet? :/

Én már nem akarok róla álmodni, nem akarok rá gondolni, mert nagyon hiányzik, és nagyon fáj...az egész. A szakítás is kicsit veszekedősen zajlott le, tehát most még olyan jóban sem vagyunk :(

16L



2012. dec. 16. 10:50
 1/1 anonim válasza:

Szeretnéd a tollat mi? XD


Amugy nem tudom nézzd meg az álmoskönyvbe.

exbarát,toll


Amugy amikor te ezt írtad nekem is az én történeteim közzöti párhúzzam zajlott le bár nekem eddig nem volt szerelmem de álmaim voltak most kb. nem hadjom hogy legyenek érzelmeim.

2012. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!