Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagypapám nemrég hunyt el,...

Nagypapám nemrég hunyt el, részt vettem az ápolásában, beszélgettem vele az elmúlásról amíg még élt, róla álmodtam, mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Álmomban megjelent ,örömmel üdvözöltem és megkérdeztem tőle,hogy ugye tudja,hogy meghalt .Hirtelen beugrott a kép ahogy a ravatalon feküdt ,szépen mintha aludna.

Azt mondtam neki,hogy örülök ,hogy eljött az álmomba,mert talán emlékszik még,hogy a nagymamám is hozzám jött el többször álmomban,mert nekem van ez a képességem,hogy valamiért velem tudnak érintkezni.

Megkérdeztem tőle,hogy meséljen milyen helyen van,hogy érzi ott magát ...nem szívesen válaszolt rá...de végül annyit mondott rá szomorkásan,hogy "semmilyen helyen,két iszákos emberrel van " erre én akkor álmomban kapásból rávágtam neki,hogy nyugodjon meg ez csak a tisztítótűz és utána már jó lesz minden,csak kitartást neki...

Egyébként jó ember volt,józan,egészséges életet élt,méltósággal ment el,nagyon szerette őt a család,a rokonság.


A nagymamám ezelőtt 12 éve halt meg és ő is többször eljött álmomban hozzám,de ha meg mertem kérdezni,hogy ő hol van most és milyen ott neki,akkor azonnal eltűnt az álmaimból,a végén már mikor megjelent nem is mertem kérdezgetni csak maradjon inkább és élvezzük,hogy együtt lehetünk .


2012. dec. 14. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nem kell semmilyen képesség, hogy a halott szeretteinkről álmodjunk és álmunkban beszélgessünk velük.

Nagyon sokan álmodnak a szeretteikről. Én néha még a 20-25 évvel ezelőtti halottaimmal is álmodok.

Csak annyit jelent, hogy szeretettel emlékezünk rájuk.

2012. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!