Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmom mindkettő része a...

Az álmom mindkettő része a fájdalmas veszteséget jelképezi?

Figyelt kérdés

Nem szoktam foglalkozni az álmaimmal,nem is igazán hiszek benne hogy jelentenének valamit,de olykor tényleg van benne igazság.


Elkezdett mozogni az egyik fogam,én pedig kirántottam.Elkezdett belőle ömleni a vér,a mozsdókagylóhoz rohantam. Egy elég méretes fogam esett ki.Felnéztem a tükörbe,és a bal szemem elváltozott. Az amúgy csoki barna világosbarna lett,a pupillám pedig olyan alakú mint a macskáknak. Aztán a pupillám normális lett,és mindkét szemem világosbarnává vált. Ezt követően észrevettem,hogy alul! nem csak egy fogam esett ki,legalább 5 hiányzott,volt ami pedig csak letört.


Kíváncsi vagyok szerintetek jelenthet ez valamit?A kieső fog úgy tudom a fájdalmas veszteséget jelképezi,ami tegnap be is következett nálam. 1 és fél éves kapcsolatom ért véget. :(


2012. dec. 15. 09:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Mivel a szem a lélek tükre én arra gondoltam,hogy valami bennem,vagy az egész lényem megfog változni,ami elég valószínű hogy így lesz. De hogy elsőre ,,macska" szemem volt,hát nem is tudom,talán azt jelenti,hogy először nehézkesen fog menni?! És azt sem tudom,hogy a világosbarna szem egy pozitív dolog,tehát hogy jó irányba változok-e. Érdekelnének a ti felvetéseitek is.
2012. dec. 15. 09:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt olyan álmom, hogy az összes fogamat kiköptem a csapba, hát elég borzasztó volt hogy mit ne mondjak. Fogalmam sincs mit jelentett, de amikor felébredtem örültem hogy minden fogam megvan :)
2012. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!