Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Azt álmodtam...

Mit jelent? Azt álmodtam tegnap hogy egy kb 100 fös gyerekszektába tartoztam,

Figyelt kérdés
akik 10 és 16 év közöttiek voltak. és 3an beleértve engem is egy magas hegyre mentünk fel és öngyilkosság céljábol ugrotunk a vizben, én tuléltem de ök nem. Kb 5 alkalommal ugrottam álmomban különbözö gyerekekkel.
2012. dec. 6. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy élvezd inkább az ünnepeket, és kevesebbet foglalkozz ilyen hülyeségekkel.
2012. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sose gondolkodtam ilyeneken föleg nem az öngyilkosságra,mer nem akarok és nem is akartam öngyilkos lenni,ezért nem értem ezt az álmot.
2012. dec. 6. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell minden álomnak jelentésének lennie. Ennyi.
2012. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nézted meg a Kukorica gyermekeit?
2012. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De láttam régen de abban nem öngyilkosok a gyerekek ha jol emlékszem a filmre ugyan is nagyon rég láttam akkor sem végig mer utálom a horror filmet
2012. dec. 6. 20:52
 6/6 anonim válasza:

gyerek szekta?

Azt hittem hogy az összes szekta egyház alapú vagyis:kisbabák,kisgyerekek,kamaszok,ifjúk,felnöttek,öregek.

Bár hallotam hogy egy szekta alapító gyerekként is olyasmi benyomása volt.

Szekták:Jehova tanúi,mormonok,hit gyülekezete(keresztény alapúak)karisna hívők(ha jól tudom a hinduizmus és a kereszténység keveréke.

2012. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!