Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért menekülök az összes...

Miért menekülök az összes álmomban? Ez mit jelenthet? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Hetek óta minden éjjel rosszabbnál rosszabb álmok kínoznak, mindig más sztori, de ugyanaz a lényege: menekülök..


Lehet ez a stressz és a családi problémák miatt, vagy esetleg ez valamiféle előrejelzés?:S


2012. nov. 27. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fajta szorongásos álom arra utal, hogy személyiségünk, illetve tudatalattink rejt valami kellemetlen érzelmet, gondolatot, élményt, amivel nem vagyunk képesek szembenézni.


Semmi misztikum, ez a probléma feldolgozásának része. Nagyon sok emberrel előfordul, teljesen tipikus álom.

2012. nov. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Evele123 ***** válasza:
73%
Egy időben én is álmodtam szinte minden éjjel, hogy üldöztek. Néha a rendőrség, néha a katonaság. Elmeséltem a Reiki-mesteremnek, mire azt felelte: "Miért nem állsz meg és kérdezed meg, mit akar tőled, miért üldöz?" Nem tudom, hogyan, de tényleg így történt, menekültem álmomban és megfordultam, megkérdeztem: "Miért üldözöl?" Megállt előttem az üldözőm és egy selyemszalagot kötött gyengéden a kezemre, majd azt mondta: "Menekülsz a jó dolgok elől. Én csak szeretni akarok" És ezután a tudatos álmom után változtam meg (úgy érzem) pozitív irányba. Elköltöztem otthonról a szüleim házából, pár hónappal később munkahelyet váltottam, miközben megismerkedtem életem párjával, azóta a változás óta letettem és a párom is letette a jogsit, vettünk egy kocsit és boldogan élünk!!!
2012. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!