Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom napok óta ezt?...

Miért álmodom napok óta ezt? Megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Már napok óta azt álmodom megcsal a párom...... Mindig más más lányokkal. A lányok szépek és ismerősök. Szóval nem idegen, ismeretlenek. Sokszor kivüállóként látom a dolgokat, mintha én nem is léteznék de van hogy a párom elmondja nekem álmomban hogy tetszik neki ez és ez. Mik ezek az álmok. Nincs semmilyen ilyen jellegü problémánk. Persze féltékenykedős vagyok de mostanában nincs ilyen miatt vita. Mit akar ez jelenti? És mikor reggel felébredek, ránézek olyan jóérzés tölt el hogy ott fekszik.... viszont rettentő fáradtan kelek... Gondolom ez miatt. Van egy babánk is, szóval tényleg nagyon jó kapcsolatunk van. Légyszi normális válaszokat írjatok.
2012. nov. 14. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom foglalkoztat a dolog, aggódsz emiatt. Ezért álmodhatsz ilyeneket. Az álomban gyakran éljük át épp azt, amit nagyon nem akarunk. (Az álmok ilyen kis mocskok.:))

Az, hogy ismerősek, semmit nem jelent. Az agy az ismert arcokból építkezik, de ennek nincs jeletősége.

Amúgy minél többet filózol ezen nappal, annál inkább erről fogsz álmodni.

2012. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ilyenkor a félelmeid jelennek meg az álmodnak. "A lányok szépek és ismerősök"->Vagyis a valóságban úgy gondolod, hogy ők szebbek nálad és ez máris ok arra, hogy a párod elhagyjon. "Persze féltékenykedős vagyok"-> Mert nem gondolod magad elég jónak a párod mellé. "Van egy babánk is" ->elképzelhető, hogy a termesség alatt meghíztál és csúnyának érzed magad? Miért látod az ismerősöket szépnek? Miért nem olyanok mint te?
2012. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem tudom miért filózok ezen a megcsalósdin hisz keveredett már félre érthető helyzetbe a párom de még NEM CSALT meg soha (elmondása szerint) Ambivalens érzelmeim vannak ezt illetően. Most írhatnám hogy miért csalna meg, hisz szép vagyok, de az meg beképzeltül hatna. Nem nem vagyok elhízva, sőt... 30 kilót dobtam le. Szőke, mások által csinos anyuka vagyok.... :/ Nem is ezen van itt a hangsúly a kinézeten mert szerintem a külsőmmel meg van elégedve. Inkább amitt félek hogy már nem vagyok neki olyan aranyos mint régen. Befeszülős vagyok, aggódós..... de hát van egy gyerekünk nem lehetek az a szeleburdi csaj aki péntekenként koktéloktól becsípve vihorászott... Neki meg néha azt érzem ez hiányzik. és a lányok akikkel álmodom nem "szebbek" mint én hanem szertelenebbek, vihorászó lányok......! Gondoljátok ez miatt álmodok ilyet? Nem vagyok megelégedve magammal? Akkor semmi ilyen hogy befog következni MERT ezt álmodtam?
2012. nov. 14. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gondolatok foglalkoztatnak, akkor beszéld meg vele, mert ha csak magadban őrlődsz, csak rosszabb lesz minden. Az ilyen gondolatok hosszú távon alaposan alá tudják ásni a kapcsolatot, ne hagyd, hogy így legyen.

Fontos, hogy egy álom miatt nem neheztelhetsz rá. Nem baj, ha elmondod neki, hogy ezt álmodtad, de nem neheztelhetsz rá emiatt, vagy ha mégis, semmiképp nem mutasd ki. Volt barátnőm egyszer eljátszotta velem ezt. Látszott, hogy valamiért neheztel rám, és végül kibökte, hogy azért, mert azt álmodta, hogy megcsalom. Rettenetesen övön aluli ütés volt tőle, mert mi a pi­csa közöm van ahhoz, hogy ő mit álmodik? Sosem csaltam volna meg, és szerintem nem is adtam okot, hogy ezt feltételezze.

Szóval az álom miatt nem kell félned, az csak azt mutatja, hogy téged foglalkoztat a gondolat.

2012. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy utolsó... köszönöm hogy te is írtál :) Igen valszeg én is meglepődnék ha ilyen miatt neheztelne ő rám. Nem is mutatom én ki meg a harmadik ilyen álom után el is mondtam neki... nem értette de látta hogy én sem. Nem volt vita vagy ilyesmi ebből. Sokszor beszéltünk már tudod erről, de valahogy mindig oda lukadunk ki hogy NEKEM kell "vissza" változni..... Nem, nem tudok már olyan lenni mint rég sajnos mert van egy kislányunk, egy kisbabánk aki miatt neki is meg kellett volna változni. Amúgy komoly felelőség teljes ember ő nem azt akarom írni hogy ő egy gyerek maradt vagy ilyesmi..... :( Csak nem tudom miért keresi még mindig azt a bohókás lányt aki anno voltam. Vagy lehet csak én látom ezt?
2012. nov. 15. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm, ez már fogósabb kérdés. Mennyire vagy aggódós, stresszes alkat? Mennyire vagy optimista/pesszimista? Elképzelhető, hogy túlságosan komolyan veszed a dolgokat. Persze én nem tudhatom, és azt sem mondom, hogy veled van a baj :)
2012. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!