Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig azt h a...

Miért álmodom mindig azt h a Párom megcsal?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezt álmodom nincs rá okom mielött ezt írnátok ezért is érdekel a miértje.Folyamtosan vissztérő álmom és mindig mással van h ismerős az illető van h ismeretlen.köszi a válaszokat
2010. aug. 31. 15:39
 1/10 anonim válasza:
Azért álmodod ezt, mert tudat alatt azért foglalkoztat az, hogy vajon egyszer megfog-e csalni, vagy hűséges marad-e :) ezek ilyen tudat alatti félelmek amik megjelennek az álomban :D én is szoktam ilyet álmodni, mert azért félek attól, hogy majd megcsal esetleg... de szerintem ez normális :)
2010. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudat alatt nem bízol a párodban!
2010. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer álmodtam hasonlót, habár nem azt, hogy megcsal, hanem, hogy valamilyen okból nem lehetünk együtt, és többé nem láthatom és a régi párommal kell lennem (ami bevallom tényleg egy rémálom lenne). De rájöttem, hogy ezek azért voltak, mert annyira hálás voltam neki, hogy rámtalált és velem vagy, hogy nagyon féltem, hogy elveszítem, ezért álmodtam ezt hónapokig, de mostmár ilyen álmom régóta nincs :) Mióta vagytok együtt? Friss még a kapcsolat?
2010. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
mert te csalod meg és így vetíted ki a lebukástól való félelmed.
2010. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én anyukámtól örököltem egy jó tulajdonságot azt hogy nagyon sok mindent megálmodok(ritkán álmodok) de akkor az biztos bejön. Egyik este jött a párom én meg elmondtam neki hogy mit álmondtam és csak hümmögött hogy ne képzeljem be azt hogy egy vállig érő szökésbarna hajú nővel van na most nem telet el 40 perc jött neki egy sms,aztán ahogy elnézem igy szépen takarta a telot egymás mellett feküdtünk..a volt ex volt az,rákérdeztem elöször tagadott aztán végülis megmondta,de nem csalt meg csak vele volt:S De hát nem tudom na ez az én történetem szerintem van benne valami.

Neked Volt már hasonló hogy megálmondtál dolgokat kedves kérdező?

2010. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem igazan volt ilyen.én biztos nem csalom meg ugyanis szinte egész nap itthon vagyok a fél éves kislányunkkal.lehet h azert h ugy ismerkedtünk meg h mmindketten megcsaltuk az akkori párunkat?5 éves a kapcsolat
2010. aug. 31. 17:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy érzed, nem szeret eléggé, vagy nem úgy, ahogy Te szeretnéd, vagy úgy érzed, Te jobban szereted Őt, mint Ő Téged :)
2010. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudat alatt, de nagyon hűséges hozzád :)
2010. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

sok félreértés van mait nem beszéltek meg és kételkedsz

legyetek őszinték

2011. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A megbeszelesrol annyit sokan agresszivak lesznek ha normalis hangnemben csak valami alap dologra ra kerdezel , tehat meg csak nem is gyanusitod egyszeru kerdest teszel fel , de o meg vagy elviharzik sertodotten vagy neki all veszekedni . Ilyenkor van az amikor okkal lehet mutogatni arra hogy o felre lep.
2018. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!