Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban wc-n...

Mit jelent ha álmomban wc-n vagyok és pisilek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
inger álom. Ez a krúdy álmos könyvembe így van leírva :D
2012. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 9. 09:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Tényleg a, általában azt is jelenti, én utána mindig felébredek és mennem kell, és mindig reménykedem, hogy igazából nem eresztettem ki mert azt hittem a wc-n ülök.
2012. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem tom, de állítólag ha álmodban pisálsz, akkor a valóságban is behúgyálsz.
2012. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ami nekem van álomfejtő lexikon, a szerint jelenthet egy szorongató helyzetben megkönnyebbülést is!
2012. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én egyszer kicsikoromban azt álmodtam, hogy egy réten vagyok, és hánytam, és reggel hogy ébredtem fel...? :D Szóval valószínűleg pisilned kell. :D
2012. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 wapo válasza:

Túl sokat ittál lefekvés előtt.Vagy nem mentél el előtte pisilni.

vigyázz ne állmodban menj ki, mert annak nedves lepedő lesz a vége.

2012. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én nagyon gyakran álmodom, hogy a dolgom végzem (kicsit is, nagyot is), de még sosem történt baleset. Olyan is volt, hogy felébredtem, és valójában nem is kellett kimennem. Fogalmam sincs mit jelent ez a álom.
2012. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Óvatosan! Saját tapasztalat, hogy aki nagyon mély alvó, annál nem biztos hogy fel is tud ébredni időben. Aki már csak lágyan alszik, az többnyire fel tud erre ébredni... Bár ha nem az első eset, akkor ilyenkor igyekezz gyorsan kinyitni a szemedet és ébren végiggondolni, hogy kell-e.
2012. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Úgy rémlik az öregek tudása alapján, hogy szégyent jelent az életben. De én is inkább az ingert tartom valószínűbbnek, mert én is gyakran álmodtam ilyet, és nem történt semmi, legfeljebb felébredtem, és kimentem.
2012. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!