Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisilek be álmomban? :/

Miért pisilek be álmomban? :/

Figyelt kérdés

Kérlek szépen ne nevessetek ki, elég rossz ez így is nekem.

Az elmúlt időszakban kétszer pisiltem be álmomban és fogalmam sincs hogy mitől lehet, 16 évesen ez elég ciki :( még a barátomnál is alig merek aludni.

Köze lehet ahhoz hogy az elmúlt időszakban felfáztam(ott alul) ? Vagy esetleg a fogamzásgátlóhoz?

Légyszíves segítsetek ! :(


2012. júl. 24. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

16 évesen fogamzásgátlót szedni szerintem hülyeség.

Köze lehet a felfázáshoz ha maradandó akkor urológushoz nem ártana elmenni.

2012. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Évike147 válasza:
A felfázástól a legvalószínűbb, nekem is volt ilyen! A fogamzásgátlótól biztosan nem, de mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, mert nekem a felfázásomtól alakult ki, hogy nehezen tudtam tartani, bár nem álmomban de éppen hogy vagy el sem értem a mosdóig.. :/ nagyon kellemetlen, tudom..kapsz majd egy gyógyszert amitől pár nap alatt elmúlik, illetve a vörös áfonya nagyon jó ilyen dolgokra..
2012. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) első lépésként szerintem csak sima orvoshoz megyek hogy írjon fel nekem valamit, majd kérek időpontot nőgyógyászhoz vizsgáltatni :)

csak nagyon nem szeretném ha még egyszer előfordulna. :/

el sem hiszem mennyire ciki lenne ha a barátom előtt pisilném össze magam :S :D

2012. júl. 25. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!