Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet álmomban magasbo...

Mit jelenthet álmomban magasbol láttam ahogy az ágyban fekszek?

Figyelt kérdés
olyan volt mintha a ''plafonrol néztemvolna le magamra''
2012. nov. 7. 11:56
 1/9 A kérdező kommentje:
illetve lassan 1honapja szinte minden nap álmodok valami össze fügéstelen dolgokat ( bár lehet azért mert mostanába feszült vagyok és általába úgy alszok el hogy gondolkozom valamin)
2012. nov. 7. 12:00
 2/9 anonim válasza:
Amikor alszunk, a lelkünk elválik a fizikai testünktől, csak erre általában nem emlékszünk/nem akarjuk tudomásul venni. Úgy látszik, te emlékszel rá, kideríthetnéd, vannak-e komolyabb spirituális képességeid. :) Mindenesetre ne ijdedj meg, nem vagy veszélyben, ez egy teljesen normális dolog, csak az átlag nincs is vele tisztában. Ha szeretnél többet tudni, kérdezz nyugodtan :)
2012. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen nekem is van erre példám.Én is látom magam az álmomban de én nem az ágyban vagyok ... hanem egy történet vagy valami más része!
2012. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Testen kívüli élmény.
2012. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
huh ez nagyon durva utána olvastam és nagyon hasonlo viszont én nem éreztem hogy féltem volna reggel csupán azon ijedtem meg hogy '' mi a fene leált a szivem majd ujra indult'' amugy olyan volt mintha egy álom lett volna de valahogy mégis más nem is tudom hogy mondjam álmaimban olyan össze fügéstelenül történik minden de erre valahogy egész jól emlékszek mintha ''magamnál lettem volna vagy valami hasonlo''
2012. nov. 9. 10:01
 6/9 A kérdező kommentje:
helyes írásért bocsi telorol irtam
2012. nov. 9. 10:03
 7/9 A kérdező kommentje:
na jó azért azthiszem nem olvasok többet rolla mert most már kezd nyomasztó lenni hogy tulsok a véletlen túl sok az egybe esés az ''álmom vagy mi ez'' és a leirtak között
2012. nov. 9. 10:16
 8/9 anonim válasza:
az álom az lélekvándorlás,amit te meg tapasztaltál de kevesen élik át a lélekvándorlást
2012. dec. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó kitudnád ezt bővebben fejteni hogy jobban megértsem?
2012. dec. 7. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!