Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiskorom óta vannak álmok...

Kiskorom óta vannak álmok amik pont úgy történnek meg a valóságban ahogy megálmodtam. Mitől lehetnek ezek? Jelek akarnak lenni, hogy változtassam meg a történéseket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó intuitív képességekkel rendelkezel :) Nem merem azt mondani, hogy avatkozz be a dolgokba, de ha te nem hiszel a karmában és egyéb dolgokban akkor rád van bízva.
2012. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hiszek a karmában meg az ilyen dolgokban
2012. aug. 3. 20:09
 3/7 A kérdező kommentje:
intuitív? ezt kifejtenéd bővebben?
2012. aug. 3. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen!!! Megjött a mai jövő megálmodó! Már kezdetek túl sokan lenni, nem gondolod?
2012. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Jajj istenem.. nekem is szokott ilyen lenni, én is elszoktam rajta gondolkodni, de van annyi eszem, hogy rájöjjek magamtól, hogy hülyeség az egész..
2012. aug. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Nyugodtan megváltoztathatod az adott történéseket. Semmilyen hatása nem lesz, ha pl. egy párbeszédben megváltoztatod a szöveged vagy valami hasonló.
2012. aug. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anizotropikus válasza:

Prekognícióid vannak, ami egy adottság.

Az átlagember 2 másodpercre képes lehet.

Abszolúte semmit nem ismerünk abból a világból amiben élünk.

Tudunk téziseket, melyeket alátámasztottak és aztán jön egy valami és az egész semmivé foszlik!

Ez van, fogadd el és tanulj meg vele együtt élni.

Tévedésből se ,egyen emiatt lelkifurdalásod, mert bár a jövő az változhat, de nem biztos, hogy ha belenyúlsz jó felé változik.

2013. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!