Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet emlékezeteset...

Mitől lehet emlékezeteset álmodni?

Figyelt kérdés

sajnos csak nagyon ritkán emlékszem álmaimra.. Valami ötlet, hogy mitől tudnék emlékezni az álmaimra? Elalvás előtt mit egyek/igyak vagy ilyesmik... Előre köszönöm!

(ne írjatok hülyeségeket!)



2012. okt. 31. 14:45
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Szexelj egy jót, az garantáltan szép, és emlékezetes álmokat fog eredményezni. :-DD
2012. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi... de még gyerek vagyok xDD
2012. okt. 31. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Probálj vissza emlékezni.

Vagy nézz körül ha például szerepelt az álmodban egy nagy városi utazás akkor biztos befog ugrani majd egy kis derengés mikor városban jársz és mintha jártál volna ott álmodban vagy azon a buszon vagy egyébb sületlenséget csinálhattál.


Én tejjet szoktam inni elalvás előtt :) Persze az csak arra jó hogy elaludj jobban.

Ha NEM szeretnél rémálmot akkor NE egyél lefekvés előtt nehéz ételt.

2012. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt az őszi szünet mint remek alkalom, hogy túlaludjad magad, és félig éber, emlékezetes álmaid lesznek!
2012. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha jól bekajálok, tuti mozgalmas álmaim lesznek. Húsételek a legjobbak.
2012. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!