Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaz az, hogy aki álmában...

Igaz az, hogy aki álmában meghal, az az 'életben' is meghal?

Figyelt kérdés
Vagy halt már meg valaki álmában?
2012. okt. 31. 01:06
1 2 3
 11/21 Syrakusa válasza:
Lófaszt!Akkor már legalább már 1 hete halott lennék :-)
2012. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Syrakusa válasza:
68%
Vagyis annyit azért javítanák,h nem jellemző......van rá esély......igaz szinte 0 de olvastam valahol,hogy kutatások szerint lehetséges és ezt azzal magyarázzák,h lényegében az agyad "elhiteti" saját magával az elszenvedett traumát és ebbe belehalhatsz.Ez mondjuk elég hihető.......Nekem is volt olyan álmom,hogy gyomorszájon vágtak és úgy ébredtem,hogy enyhe "fantom" fájdalmat éreztem 10-15 másodpercig(az más kérdés,hogy valóban fájt-e valamitől és ezért szerepelt az álmomban így vagy pedig az álomtól éreztem az enyhe fájdalmat) :-)
2012. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülyeségeket fárasztó olvasni.
2012. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha Freddy Krueger öl meg.
2012. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Nem hanem ha vki meghal álmodban az elvileg sokáig fog élni. :) énis álmodtam már olyat hogy meghalt vkim, de nem halt meg azóta se :)
2012. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Syrakusa válasza:

" Az ilyen hülyeségeket fárasztó olvasni."


Ezt arra írtad amit Én írtam?

2012. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Rémálom az Elm utcában-t nézel...
2012. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ma 10:50: Alapból a kérdésre írtam, de a te válaszodra is passzol.
2012. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Syrakusa válasza:
És a hirtelen szív megállás(ijedség esetén,infarktus(nem koszorúéri megbetegedés és stb. esetén))az is hülyeség?Az is csak egy reakció amit az agyhoz és az idegrendszerhez lehe kötni........meg igaz így általánosságban Én is baromságnak tartom de azért nem már,hogy egy "orvosi" vagy akármilyen tanulmányt végzőnél okosabb/okosabbak legyünk........Állíts fel ellenérveket........
2012. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm ezt a sok választ. Elég sokan félre értették a kérdésem. Először is azt mondanám, hogy akinek fárasztó, az ne olvassa. Kímélje meg saját nahát, legalább ennyi esze legyen...

Másrészt soha nem láttam az általatok emlegetett Elm utcás filmet. Abban sem hiszek, hogy az az álmoknak túlzott jelentősége lenne. Ez a kérdés csak felmerült bennem, mert anno én is hallottam róla valahol, reméltem, hogy itt kapok tanultabb emberektől választ. Vagy a témában jártasabb emberektől. Amire kb kíváncsi voltam, arra Syrakusa válaszolt is. Ő értette a kérdésem. És bár nem hiszek az ilyesmiben, mégis az ő válasza az, amivel valamilyen szinten szimpatizálni tudok.

2012. okt. 31. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!