Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt az álmom ha megfejti...

Ezt az álmom ha megfejti valaki annak gratulálok (? )

Figyelt kérdés

Érdekeset álmodtam.

Azt álmodtam hogy Pesten járok de olyan 80as évek hangulata volt mindennek. Külterületen mindenféle ipari területeken és kis utakon autózok befelé Pestre.

Pest határában egy graffitis és reklámfecniktől teli nyilvános falra szerelt postaláda volt az út mellett és innen tudtam jó felé megyek. Ez volt a tájékozódási pontom. Bementem egy szürke unalmas gyárba ahol az előtérbe összefutottam egy rokonommal. (valóágba sose dolgozott ez a rokonom iparba)

Beszéltem vele pár mondatot aztán szólt a főnökének aki jött és bemutatkozott.

Kezet fogtunk és odament a sivár az előtérbe egy ilyen régi pénzbedobós fali nyilvános telefonhoz. Beütött egy kódot lenyílt a telefon a falról mint egy kisajtó.

Ott átkapcsolt egy kapcsolót majd elhúzódott az egész fal.

A fal mögött egy helység volt benne retró fekete sárga csempén egy 80as évekbeli fehér Ford transit tipusú kisbusz. (Egész jó állapotú volt mintha nem sűrűn jött volna ki onnan.) Valamit mondotta a fickó de nem értettem. Valami olyasmit hogy ez lesz az...

Utána kimentem a gyárból és mentem pár kilómétert. De a saját ocska kocsimmal. (de sose volt ilyen fajta kocsim a valóságba)

Majd egy vasúti rendezőn találtam magam. De olyan volt mint a villamos pálya hogy le volt sín között is betonozva. Nagyfeszültségű vezetékek és olyan hajóhíd daru is volt a távolba ami több sínem gurul és hatalmas.

Jött egy olyan régi Pesti villamos a sínen. Felszálltam rá.

Majd feltűnt hogy nincsenek is oszlopok amik a felső vezetéket tartják. Egy mellett se haladtam el mikzben utaztam. Mikor leszálltam akkor vettem észre hogy 1-1 oszlop van villamos előtt és után amik gurulnak a sínen a villamos előtt és mögött a vezetéket tartva a villamos fölött. (abszurd tudom)

Aztán sétáltam a sínek mellett és egy olyan helyre értem ahol sok ilyen villamosvezeték tartó oszlop volt. Mind ilyen gurulós csillekerekű volt a síneken. Elmentem mellettük és láttam egy nincs rendesen a sínen. Odamentem és ráhúzgáltam a sínre. Meglepően nem volt nehéz a súlya a mérete ellenére.

Tovább nem tudom mert felébredtem.. (Mellesleg nem vagyok Pesti sem)

Nos álomfejtők szerintetek ez az álom mit jelent?

Szerintem elég részletesen leírtam. Tudtok rá választ adni?



#unreálálmok
2012. szept. 9. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg egy film hatására álmodtál ilyet vagy amikor aludták és amilyen hangokat hallották az lehet ilyen hatással de túl sok jelentősége nincs.
2012. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl részletes, ezért szerintem csak film hatása alatt álltál, és nem jelent semmit.
2012. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen film??
2012. szept. 9. 15:21
 4/4 anonim válasza:

Álmain a tudatalattinkból táplálkoznak, ezért néha a belső énünk mondani valója (álom) számunkra gyakran logikátlannak tűnhet, az álmokban sok olyan dolog történik ami reálisnak nem éppen mondható. Egy jó pszichológus megtudja szerintem fejteni neked.

Zoli 18/F

2012. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!