Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség! Már egy éve mindenna...

Segítség! Már egy éve mindennap rémálom! Mitől vannak?

Figyelt kérdés
Mindig valami zombis hülyeséget álmodok, pedig nem nézek semmilyen filmet. egy nap azt álmodtam hogy az egész falu zombivá változott és csak én maradtam ember így menekültem előlük, a házunkba, és kerestem a szüleimet, és a rokonaimat. Észrevettem hogy a szobámban van egy nő aki még ember volt pár percig, de azonnal elkapták engem pedig bekerítettek. Ahogy hozzám ért a kezük már felébredtem. És észrevettem hogy könnyes volt a szemem. De mindennap álmodok hasonló rémálmokat! 10/L

2012. szept. 2. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam egy ijesztő képet, de nem nagyon ijedtem meg tőle csak a többiek.
2012. szept. 2. 15:19
 2/3 anonim válasza:

A környezeteddel való problémát jelenti. Milyen viszonyban vagy a szüleiddel, családoddal, osztálytársaiddal, stb...?


Valójában ezt egy pszichológussal kellene megbeszélned.

2012. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szüleimmel nem szoktam veszekedni, osztálytársaimmal csak akkor ha visszabeszélnek.
2012. szept. 23. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!