Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért félek talán a sötétben?

Ezért félek talán a sötétben?

Figyelt kérdés
egyszer játszottam a maze game-el (akkor még 9 éves voltam). azóta mindig rosszat álmodom attól az idióta fejtől amit kiadott. mitől van ez? attól hogy nagyon megijedtem? 10/L

2012. aug. 12. 17:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tegnap azt álmodtam hogy egy tizenéves kiscsaj egy láncfűrésszel akart kinyírni. Mitől vannak ezek az álmok?
2012. aug. 12. 17:47
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, attól lehet, hogy arról a fejről álmodsz, mert megijedtél tőle. Én is játszottam vele, mikor megjelent, lefordultam a székről. :D Az álmaink arról szólnak, amin sokat gondolkozunk, foglalkozunk, félünk tőle, a tudatalattinkban van. Persze gyakran egy kicsit összekeverve és megfűszerezve.
2012. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem már. Én is lefordultam a székről! Köszi a választ. :)
2012. aug. 13. 08:29
 4/14 A kérdező kommentje:
Már azt gondoltam hogy ennyi idősen gáz félni a sötétben. De még az se nyugtat meg nagyon hogy nem egyedül vagyok a lakásban (anya,tesó... stb) néha gondolok a szépre de hirtelen beugrik az "ijesztő".
2012. aug. 15. 19:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Én kb. annyi voltam, mint te, mikor láttam egy filmet (Álomcsapda), abban voltak úgynevezett "sz.argörények", és emiatt csomó ideig nem mertem wc-re menni. XD

De azzal nyugtatgattam magam, hogy ez csak egy film, ilyen igazából nem létezik, és hát.. igen. Nem haltam meg wc-zés közben. :P Meg 40 fokban is nyakig betakarózva aludtam, mert úgy nem tudnak elkapni a szörnyek. XD Nem tudom, nekem biztonságérzetet ad még most is, sok ember van így vele. Gondolj arra, hogy nem létezik, meg ha idejönne, akkor fogsz valami kemény tárgyat, hozzávágod és puff, annyi. Ha létezne ilyen, én biztos nagyon megijednék és az összes körülöttem lévő tárgyat hozzávágnám.

2012. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
XD
2012. aug. 15. 19:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Most már egyre jobban merek sötétben menni bár néha érzem hogy figyel valami.Én is hozzávágnék mindent ahogy csak tudom.
2012. aug. 16. 19:18
 8/14 anonim ***** válasza:
16 leszek (lány vagyok)és én is szoktam félni a sötétben és nem érdekel hogy ciki e:D (pedig anyummal egy szobában alszunk) de mégis félek hogy meglátok valami alakot..én a paranormal activitytől féltem nagyon és mindig eszembe jut még mindig.. hogy mi van ha nálunk is van egy ilyen.. xD
2012. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, engem se érdekel kinek mi ciki ez természetes hogy félünk valamitől hiszen mindenkinek kell félnie valamitől,én sem értem ez miért gáz másoknak.
2012. aug. 18. 20:48
 10/14 halibel ***** válasza:

Nem tudom. Az álmok tényleg azok, amikkel tudat alatt /vagy nem / foglalkozunk?

A legutóbbi álmom ( le is festettem ) az volt, volt nagy víz, talán tenger. Az ég mindenféle színű volt, és összefolyt a vízzel. Három sziget volt benne, nagy, elfolyó, fekete szemük volt, kb. mint a Shiki-ben. És a tenger közepén volt egy elfolyó, homályos létra, amin utazni akartam. WTF.

De gondolom, attól van, hogy megijedtél. Talán majd alábbhagyódik. ( Sajnos személyes tapasztalatot nem tudok írni, mivel szeretem a sötétséget, bár általában azzal álmodok, amilyen animét néztem :) )

2012. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!