Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodhattam meg a jövőt?

Hogyan álmodhattam meg a jövőt?

Figyelt kérdés

Párommal épp a nyaralás utolsó napjait töltöttük, amikor azt álmodtam, hogy a párom testvére is velünk nyaral, és megmarja egy kígyó és kórházba kellett vinni. (egész nyaralás alatt nem beszéltek a párom és testvére)

Másnap délután felhívta a páromat a tesója, hogy ők is jönnek nyaralni (pedig úgy volt, hogy az éven már nem nyaralnak), és azt is mondta később, hogy nincs utasbiztosításuk.

Szerencsére nem történt baj, de hogy lehet, hogy így megálmodtam? Nem emlékszek, hogy valaha is álmodtam volna a párom tesójával:D


2012. aug. 31. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Emberek milliárdjai aludnak és álmodnak nap mint nap, néha statisztikailag előfordul, hogy egyes részei valóra válnak.


A másik ilyen a deja-vu. Az ember úgy érzi, mintha megismétlődne valami, vagy mintha már korábban megálmodta azt. Közben pedig egy érzéki csalódásról van szó, ami annak a következménye, hogy a bal és jobb agyfélteke között a kapcsolat egy pillanatra megszakad.

2012. szept. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Antimod ***** válasza:

"néha statisztikailag előfordul, hogy egyes részei valóra válnak"


Arra kíváncsi volnék, hogy statisztikailag mekkora az esélye annak, hogy két, egymáshoz közel álló ember egyszerre közel ugyanazt álmodja, és teljesen véletlenül másnap ezt meg is beszéljék egymással.

Van egy olyan érzésem, hogy a végeredmény erősen konvergálna a nullához.

2012. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Párod fiú, és a testvére is fiú?


A kígyó fallikus szimbólum... az az érzésem, hogy szexuálisan egy picit vonz a párod tesója...

2012. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
a párom fiú, viszont a tesója lány, és nem hiszem hogy leszbi lennék:D
2012. szept. 2. 09:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a probléma megoldása. Az agy alváskor kicsit más dimenziókban dolgozik. Megfejthet olyan összefüggéseket is, amiket ébren semmiképpen sem sikerülne. Napközben észre sem veszed, sőt nem is emlékszel, hogy valamire felfigyeltél, de éjjel az agyad azokból a részletekből összerakja az eseményeket. Nincs ebben boszorkányság.
2012. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!