Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodhattam meg a jövőt?

Hogyan álmodhattam meg a jövőt?

Figyelt kérdés

Párommal épp a nyaralás utolsó napjait töltöttük, amikor azt álmodtam, hogy a párom testvére is velünk nyaral, és megmarja egy kígyó és kórházba kellett vinni. (egész nyaralás alatt nem beszéltek a párom és testvére)

Másnap délután felhívta a páromat a tesója, hogy ők is jönnek nyaralni (pedig úgy volt, hogy az éven már nem nyaralnak), és azt is mondta később, hogy nincs utasbiztosításuk.

Szerencsére nem történt baj, de hogy lehet, hogy így megálmodtam? Nem emlékszek, hogy valaha is álmodtam volna a párom tesójával:D


2012. aug. 31. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem a jövőt álmodtad meg hiszen nem marta meg a kígyó :) Lehet szimbolikus utalás is a jövőre (mármint a kígyó)... vagy csak egyszerű véletlen.
2012. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Velem is volt ilyen nem egyszer. Én mondjuk nem tulajdonítok neki semmit. Szimplán csak megérzésnek gondolom.
2012. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert amikor megálmodtad, akkor a "jövő" még nem létezett.
2012. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem csak véletlen. Egyszer megálmodtam, hogy kigyullad az erdő a hegyen, kicsit meglepődtünk, de hát előfordul az ilyen
2012. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak fura volt nekem:D

De most én lettem a boszi:D:D

2012. aug. 31. 18:12
 6/15 Antimod ***** válasza:
79%

Nem boszorkányság, valószínűleg a tudatalattid megérezte, hogy a testvéréék is oda készülnek nyaralni. Azaz egy formája a telepátiának.

Ettől függetlenül van olyan, amikor az ember előre megálmodik dolgokat.

2012. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Telepátiának? Na persze.
2012. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én egyszer a tombola nyerőszámát álmodtam meg és be is jött
2012. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Én amúgy az esküvőm dátumát álmodtam meg pedig akkor már meg volt hogy mikor esküszünk... csak a véletlenen múlott, hogy át kellett tennünk a napot. De akkor hirtelen fel sem tűnt, hogy pont akkor lesz amikorra álmodtam :D
2012. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
Ezt nem fogod elhinni, de én megálmodtam, hogy ha villámlik, akkor dörögni is fog utána... és láss csodát, tényleg!
2012. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!