Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi volt a leghülyébb,...

Nektek mi volt a leghülyébb, legzavarosabb álmotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mert biztos hogy nem csak én álmodok őrültségeket. Legalábbis remélem :)

Nekem egyszer az volt, hogy volt egy árvíz, de mindenki túl élte, sőt, kopoltyúnk nőtt, működtek odalent a számítógépek, meg minden, aztán láttam hogy a víz alatt lovagolok (az állatok is túlélték) de ez jó álmom volt. Az emberek már nem tudtak beszélni, telepatikusan kommunikáltunk, így már nem tudtunk hazudni egymásnak. Hülyén hangzik, de nagyon jó volt. Mondjuk a saját röhögésemre ébredtem, mert akkora hülyeség volt XD ehhez hasonló idiótadaságot álmodtok ti is?



2012. aug. 28. 07:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most az enyém jön,szóval a én gépeztem,a macska nyávogott egyet,Apu meg mondta hogy Fiam,a macska mondott valamit...Aztán a szekrény elkezdett repedezni és darabokra esett,aztán valami láthatatlan lyuk beszívott engem meg a macskát...És az RTL Klub monoszkópján találtam magam.a macska meg mászott fel a monoszkópon és a színes rudakat arról a körről leverte.Aztán én a monoszkóp kör mellett lévő kékeszöld meg lila izékra ráugrottam és a kör szélére,és a kör elkezdett vibrálni és kirepített engem meg a macskát.A monoszkóp meg párnává változott és beütött minket oda a Tv2-re ahol színes rudas monoszkóp ment,a macska beleugrott az alsó piros részbe és a karmával felhajtotta.Én meg beleugrottam míg a macska is beleugrott,és erre meg a tvböl ugrottam ki...Éjjel volt már.A TV2 monoszkópja ment persze ahogy a macska megdorgálta a alsó részét.
2012. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt egy másik is.Ott én futottam valami focipályán bakelit lemezek elől.Aztán egy Deep Purple lemez elkapott és elájultam,azután valami Mario pályán voltam,az egyik csövön Szakál Miklós lenyomott egy kis bugit.Aztán Mario ráugrott a fejére és a gyerek meg felém repült és azt kiabálta hogy wiwiwiwiwiwi! Én meg akkorát ugrottam hogy ő meg csúszott a földön és a útjában egy Én Kicsi Póním szereplő(azthiszem Rarity) volt.Rarity meg akkorát belerúgott a Szakál Mikibe hogy Rarity futott utána meg én is na meg a Mario is futott utána.Az egyik ilyen Goomba is észrevette és futott utána velünk.Minden csővet letaroltunk.És aztán meg egy villanás és egy Pszichiátrián találtam magam egy ágyon és még voltak ágyak azon Rarity,Mario meg az a Goomba feküdt.Aztán bejött Daphne a Scooby-Doo-ból nővér ként és elvitte Rarity-t aki annyi sebet szenveded hogy majdnem meghalt.Én meg elkezdtem lebegni és ahogy a lifthez lebegtem ott volt az anyám meg Twilight Sparkle aki valóban oda lebegtetett és ott volt Gumball és Darwin is.Én meg felkeltem.Na ez tényleg nagyon nagy hülyeség volt.
2012. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!