Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi volt a leghülyébb,...

Nektek mi volt a leghülyébb, legzavarosabb álmotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mert biztos hogy nem csak én álmodok őrültségeket. Legalábbis remélem :)

Nekem egyszer az volt, hogy volt egy árvíz, de mindenki túl élte, sőt, kopoltyúnk nőtt, működtek odalent a számítógépek, meg minden, aztán láttam hogy a víz alatt lovagolok (az állatok is túlélték) de ez jó álmom volt. Az emberek már nem tudtak beszélni, telepatikusan kommunikáltunk, így már nem tudtunk hazudni egymásnak. Hülyén hangzik, de nagyon jó volt. Mondjuk a saját röhögésemre ébredtem, mert akkora hülyeség volt XD ehhez hasonló idiótadaságot álmodtok ti is?



2012. aug. 28. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbkor tetted fel a kérdést, mert ma éjszaka olyan ökörséget álmodtam, hogy még most is ezen bambulok...


Egy ősi elefánttemetőben jártam egy túristacsoporttal. A temető egy szakadék peremén volt és nem szabadott hozzáérnünk a koponyákhoz, hatalmasakat kellett lépnünk hogy semmiben ne tegyünk kárt. Én meg minden egyes lépésnél és kézmozdulatnál sikeresen megrongáltam a koponyákat (hallottam a csontok reccsenését). A sokadik után már nagyon mérgesek voltak rám és nagyon leszidtak. De még ezután is véletlenül megfogtam egy elefántagyart, amivel az elmozdult a helyéről én meg majdnem leestem a szakadékba. Választani kellett, hogy vagy a koponya esik le, vagy én. Én természetesen a koponyára szavaztam, de a többiek azt akarták, hogy inkább én essek le és a koponya maradjon meg épségben...

Na itt ébredtem fel. Mondjuk nem röhögök rajta, csak döbbenek.

2012. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor álmodok zavaros,idegesítő dolgokat,valószínűleg a stressz miatt... nem tudok csak egyet kiemelni,de én is rendszeren összeálmodok mindenféle baromságot :D
2012. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Néztem Luxemburg térképét és döbbenten vettem észre hogy nincsen autópályája.
2012. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért röhögtem mert a látvány nevetséges volt. De szinte mindig ilyeneket álmodok. Volt már olyan is, hogy azt álmodtam, hogy minden állatot kipróbálhattam, voltam kutya, macska, hal, ló, zebra, (az állat és nem az ami az úttesten van) szóval mindegyiket kipróbáltam, aztán mondta nekem valaki, hogy válasszak, melyik legyek. Erre én kinyögtem hogy amőba...
2012. aug. 28. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyakran álmodok mindenféle hülyeségek,de legtöbbször csak részletekre emlékszem belőlük. Múltkor azt álmodtam hogy valami küldetés részeként át kellett mennem egy másik dimenzióba. Amikor átértem egy nagy gyár előtt álltam aminek az udvarán valami roncstelep szerüség volt. Körülötte egy kihalt, romosodó nagyváros volt(kb úgy nézett ki mint az Élet az emberek utánban). Bementem a gyárba és meglepődtem mert egy település és egy hatalmas park volt bent.Ha jól emlékszem még tengerpart is volt. :)
2012. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A tied normálisabb az enyémnél xd köszönöm az eddig érkezett válaszokat!
2012. aug. 28. 14:09
 7/12 anonim válasza:
Hát egyszer állmodtam ,hogy foci edzésen arrébvonultam a bokrokhoz és ott volt 1 szép lány ..és dugtunk..a valóságban a lány az osztálytársam volt..és elköltözött utána..
2012. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden almom hulyeseg.
2012. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, de a privire itt válaszolnék mert veled ellentétben az igazi nevemet adtam meg. Szóval, ezen az álmon jót röhögtem, én is írok még. Oké, nekem van egy tengeri malacom, és azt álmodtam, hogy lefekszem aludni, ő pedig odamegy a szekrényhez, és hajigálta a zoknijaimat, aztán kivett egy pink zoknit, az hirtelen átváltozott egy pink ruhává, azt felvette. Ezután elvette a telefonomat, és azt mondta: igen Viki, most is jöhettek! (Viki a legjobb barátnőm tengeri malaca) aztán csengettek az ajtón. A malacom ajtót nyitott, és az ajtón bejött egy csomó tengeri m. és egy egér, de azt kidobták XD akkor bejöttek a szobámba, elindult a Thriller, és az én malacom vezetésével táncoltak XD aztán mikor végeztek, a malacomon már nem volt ruha, csak ült a ketrecében, és normális volt. Ez olyan egy idióta álom volt!!!
2012. aug. 30. 09:22
 10/12 slora ***** válasza:

Egyszer azt álmodtam,hogy CIA ügynök vagyok.Egy Decathlonba kellett mennünk nyomozni,mert ott öltek meg egy embert.A gyilkost az üzletben kerestük.Egyszer csak kiszaladt az egyik polcsor mögül,én meg utánavetettem magam.Az üzlet előtt egy csomó asztal volt székekkel,és én rádobtam egy széket.Ez leterítette,én meg a csizmámmal rátapostam a hátára,és azt mondtam,hogy: Én CIA ügynök vagyok,jobb ha nem szórakozol velem! De ezt ilyen fenyegetően mondtam,elég nevetséges volt.

Egy másik álmomban is nyomozó voltam,de ott egy McDonald's

iskolában nyomoztam.A suli úgy nézett ki,hogy kívülről Meki,belülről pedig a benti asztaloknál tanultak a diákok.És közben hamburgereket rendeltek.Ez a kettő volt a legidiótább álmom mind közül :D

2012. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!