Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álmom vajon mit jelenthe...

Ez az álmom vajon mit jelenthet? :S

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy a kiskori énem ott a táncolt a színpadon, felhívtak engem is a színpadra, megfogtam a kezét, ő(a régi én) táncolt és meg csak fogtam a kezét és sétáltam mellette. És egyszer csak megállt nem táncolt tovább és elkezdett sírni. És egyszer a monstani magam szemszögéből láttam az álmot másszor pedig a kisgyerek énemmel. :SSS talán az eddigi legfurcsább álmom...:sss

2012. aug. 9. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ha álmunkban sírunk örömteli napok elé nézünk, szerelmi életünk sok boldogságot hoz. Ha valaki mást látunk sírni, kimerültségünket, fáradtságunkat jelzi. Valamint kifejezheti ha bizonytalanok vagyunk, pl. egy döntés meghozásába.


Álomba a gyerekkori éned úgy kell szerintem venni, hogy gyerek, az pedig valami jót jelent. Új lehetőségek, pozitív változások jele. Jó híreket kapunk, vagy örömben lesz részünk.


Tánc elvileg valami bánatot fejez ki.

Na, próbáltam különvéve összeválogatni, mi mit jelent, remélem válaszom hasznos lesz!

2012. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom mit jelent, de az álmoskönyvekben leírtak csak általánosításon alapulnak, nincs semmi alapjuk, úgyhogy az első válaszolóval nem értek egyet.
2012. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha figyelembe vesszük ezt a tényt, akkor csak egy álom a sok közül, ahogy a többi.
2012. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 9. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha a kérdezö hisz az álmoskönyves baromságokban, akkor most elégedett.
2012. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. kommentelőnek: a kérdező csak próbálja megköszönni a válaszokat és nem bunkónak lenni (mint egyesek) ;)
2012. aug. 9. 21:46
 7/7 anonim válasza:
Tudod sokat álmodunk olyan dolgokról,amire alvás előtt gondolunk.. Lehet, hogy te is valami régi emlékre gondoltál, és csupán azért álmodtad ezt, de nincs jelentősége. Személy szerint én azt gondolom,hogy ez,vagy hasonló történt veled régen megtörtént, és csak ezért álmodtad.:)
2012. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!