Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet a visszaté...

Vajon mit jelenthet a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Most már szinte háromszor álmodtam ezt az egész "történet részletet"! Menekülünk sokan egy utcán, hirtelen egy ismerősnek tűnő házat veszek észre, ahova sokan bemenekülünk! (A Házat Úgy képzeljétek el, mintha egy domb oldalban lenne, teli zöld "dzsumbujjal". A hát, h le ne essen, alá van vízszintesre dúcolva! Fából az egész ház és olyan ijesztően gyönyörű.) Ezt persze néha a saját testemből látom, egyes jeleneteknél pedig, mint egy "gyertya tartó" lennék. Elzárkózunk az üldözők elől, se fény, valaki nyugodt lélekkel kinéz a sötétítő nád mögül, de én elbújok mindig egy feltornácolt szoba alá csak. Aztán egyszer csak sikerül megtalálnia pár embert és úgy érzem én következek!

Itt következik a dolgok változó elemei... Először több üldöző volt és talán emberek, úgy éreztem az álmomban. Aztán a másodikra nem is nagyon emlékszem... de ott is aszt hiszem, h többen üldöztek minket/engem. A harmadik, ami éppen a mai nap hajnalban történt... ott már csak egy "követő" volt! Éreztem, h nem emberi lény. Megláttam egy jellegzetes testrészét és tudtam, hogy már mi az, ami üldöz. KÍGYÓ!!! Akivel elbújtam, annak először csak nyalogatta a lábát, majd mikor megnyugodni látszott a "társam", egyszerűen kirántotta mellőlem! Én pedig rettegtem, tudtam és féltem, hogy én leszek a következő. De mielőtt akármi is történt volna velem... felébredtem! Megszakadt az álmom...félelemmel keltem fel és teli rossz érzésekkel.


Azt tudom, hogy a kígyó nem jelent jót...a ház is tudom, mit jelent! De az egész dolognak nem látom az értelmét...

Szerintetek mi lehet ez?


2011. jan. 5. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem üldözési mániád van.
2011. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem látod az értelmét,mert nincs is neki.
2011. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy amitől félek az az álmaimban jelenik meg vagy csak egyszerűen fogjuk a horrorfilmek hatására?
2011. jan. 5. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
min gondolkozol este??
2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

fuh hát ez elég érdekes.... mindenkinek vannak furcsa álmai.. én régebben volt hogy 1 hétig azt álmodtam hogy ninják jönnek a házunkba mindekit megölnek én elbujtam a szekrényembe és amikor kinyitották a 2 tüdöm közé szurták a kardjukat és szó szerint éreztem ahogy szépen lassan átmegy rajtam:S majd felébredtem:|

nekem van egy álmos könyvem... sokmident nemjelent én mindig megnéztem de nem kell törődni velük nagyon. Ha roszat álmodsz mondd el valakinek és nem fog beteljesülni anyukám midnig ezt mondja.:D:)

2011. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!