Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa visszatérő álom -...

Furcsa visszatérő álom - vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két-három havonta (van, hogy gyakrabban is) visszatérő álmom van. Ezekben az álmokban végülis semmi hasonlóság nincs, mármint értem ezalatt azt, hogy mindegyik máshol, más időpontban, más szituációban játszódik, egy pont azonban egyezik: mindegyik álmomban kihullik a fogam. Először mozog, majd a végén annyira idegesít, hogy kihúzom magamnak, de van, hogy magától esik ki..

Általában nem emlékszem az álmaimra, de erre igen. Szörnyű rossz érzésem van közben is. Vajon mitől lehet, miért ismétlődik és mit jelenthet egyáltalán?


2011. jan. 22. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az álomban a foghullás nagyon rosszat jelent. Olvastam valahol, hogyha csak egy fogad hullik ki, az atyádfia halálát jelenti. Ha több, az is rossz, de nem annyira, mintha csak egy hullana ki.


Remélem, hogy ezek nem igazak.

2011. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hát!

Én régen mindig utánaolvastam amit aznap este álmodtam hogy mit jelent vagy esetleg mi fog történi de még véletlenül se következett be egy se amit olvastam róla!

2011. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na de miért ismétlődik pont ez?

Egyébként már 1-1,5 éve álmodok ilyet rendszeresen, ha halált jelentene, valószínűleg már kihalt volna mellőlem mindenki. :D

2011. jan. 22. 18:02
 4/12 Szabó Róbert ter válasza:
Talán nem kéne a szádban hagyni éjszakára a protézist.
2011. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:DD

AZ összes fogam saját, egyébként soha nem volt velük semmi probléma, még tömve sem volt egyszer sem.

2011. jan. 22. 19:06
 6/12 anonim válasza:

A fogak az önérvényesítés látható formáját szimbolizálják: „kimutatjuk a fogunk fehérét”.

Törmelékes tönkremenése és kiköpködése a haragunk szétaprózódását jelenti: a dühöt nem ott és akkor fejezzük ki, ahol keletkezett, hanem, miután felőrölte nyugalmunkat, „találomra” szétköpködjük, többnyire ártatlan áldozatainkra. Egyben kieső fogak az agresszió teljes visszatartására, vagy a túlzott kieresztése miatti bűntudatunkra utal.


[link]


Olyat is olvastam valahol, hogy vminek az elvesztésétől félsz. Az atyádfia meghal sztem baromság.

2011. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy szorongó? Ha csikorgatod a fogaidat, egy idő után fájnak, attól pl. simán álmodhatsz ilyet.
2011. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik előzővel, meg kell tanulnod kifejezned az agressziódat, nem jó mindent magadban tartani, néha oda kell szólni!
2011. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy csikorgatom a fogaimat éjszaka.. Legalábbis eddig még senki nem említette, hogy esetleg csinálnám.

Mindenesetre köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)

2011. jan. 25. 21:39
 10/12 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ugyanezeket álmodtam én is, sokszor. Fel is tettem itt egy kérdést ezzel kapcsolatban. Ez az agresszió dolog szerintem stimmel. És mit ad Isten, csikorgatom a fogam a párom szerint...
2011. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!