Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa visszatérő álom -...

Furcsa visszatérő álom - vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két-három havonta (van, hogy gyakrabban is) visszatérő álmom van. Ezekben az álmokban végülis semmi hasonlóság nincs, mármint értem ezalatt azt, hogy mindegyik máshol, más időpontban, más szituációban játszódik, egy pont azonban egyezik: mindegyik álmomban kihullik a fogam. Először mozog, majd a végén annyira idegesít, hogy kihúzom magamnak, de van, hogy magától esik ki..

Általában nem emlékszem az álmaimra, de erre igen. Szörnyű rossz érzésem van közben is. Vajon mitől lehet, miért ismétlődik és mit jelenthet egyáltalán?


2011. jan. 22. 17:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
Esküszöm mintha én írtam volna...félelmetes... :/ :D Velem is sokszor előfordul hogy ezt álmodom, ugyan így.... Mozog, aztán kiszedem vagy kiesik ... :S Már annyira sokszor volt, és gyakori, hogy legutóbb már azt is mondtam álmomban, hogy "tuti megint csak álmodok"... :D
2011. szept. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem sajnos bejött. Álmodtam azt hogy kiesett a fogam, és két hétre meghalt az egyik ismerösöm :(
2017. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!