Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Voltál már úgy, hogy álmodtál...

Voltál már úgy, hogy álmodtál valamit és napokig olyan érzésed volt, mintha megtörtént volna?

Figyelt kérdés
Álmodtam egy pasival,aki kikezdett velem,és közölte,hogy látja rajtam,hogy bejön nekem,és hasonló szaftos dolgokat.Pár napig tisztára olyan érzésem volt,mintha megtörtént volna.Amúgy egyáltalán nem tetszik nekem ez a pasi,nem értem,hogy jött ez így össze...
2012. júl. 16. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Van aki azt mondja,hogy az álmaink az előző életünkből előkerült képek...De én is voltam így!


Richárd voltam!

Szió

2012. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A legérdekesebb az volt,hogy érzelmileg kissé felkavart ez az álom!
2012. júl. 16. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. de igazából csak az agyad játszik veled, placebo.
2012. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én álmomban a munkahelyemen voltam, dolgoztam, felébredtem, bementem melózni, és nem értettem, miért nincs kész az a feladat, amire határozottan "emlékeztem", hogy megcsináltam...
2012. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!