Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megtörtént-e vagy nem?

Megtörtént-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy egy beszélgetés megtörtént-e, vagy csak ámodtam. Este, lefekvés előtt volt(ha megtörtént) .

2012. jún. 12. 15:17
 1/6 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel megtörtént. Ha mégsem akkor tévedtem.
2012. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, kihúztam-e a kávéfőzőt talán megértem a kérdést
2012. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"????????
2012. jún. 12. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb úgy eldönteni, hogy azt kérdezed meg erről akivel beszélgettél.
2012. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vree ***** válasza:

Még jó, hogy az Ezotériában van a kérdés, ha nem lennék gondolatolvasó, nem tudnék válaszolni. :)


Drága fiam! A nekem kölcsönadott 2000 forintot csak álmodtad. Ha keresnéd, biztos anyád vette el. Csókol Apád.

2012. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a sok kérdőjel arra enged következtetni, hogy ezen az oldalon valamiféle kollektív tudat olvasós tisztánlátó esszenciával bíró válaszolók várnak, akik a kérdés felét sem hallgatják meg és többet tudnak arról ami veled történt, mint te magad. Ne vedd oltásnak, de olyan választ vársz h 'igen, már vártam hogy írj, beszéltem az entitással aki quamnak hívnak, és sokat beszélt rólad. azt mondta, hogy nagyon jó lelkű vagy, és emlékezz arra, amit mondott neked', vagy már volt ilyen?
2012. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!