Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hülyeséget álmodtam, vagy...

Chrishu kérdése:

Hülyeséget álmodtam, vagy jelent valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy én vagyok Zsákos Bilbó és az ágyamba fekszek, ott veszem föl a pulcsimat. Amikor kijöttem az ágyból már Frodó voltam nyakamba egy rozsdás gyűrűvel(személyes tárgy, vaterán vettem, csak berozsdásodott) és kimentem a folyosóra(a ház és a környék valós volt) majd láttam, hogy jönnk az elmegyógyintézetből és el akarnak vinni, mert két napja Mordort keresem, én elbújtam a lépcsőházba, de megtaláltak, viszont a szomszédom tudta, hogy hol van Mordor, így vele meg Samuval sikerült megszöknöm és elmenni a ház mögé, ahol Mordor volt. Ott viszont egy felfújható sárkány kergetett minket, ezért elmentünk a garázstetőre hintázni egy csövessel és felébredtem.

A lényeg: nálam volt egy személyes tárgyam, valós és nem valós szereplőkkel elmentünk egy nem valós helyre. Ez mit jelent? vagy hülyeséget álmodtam?

Amúgy nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok, a filmet kb 8-szor láttam, a könyvet nemsokára kiolvasom.

helyesírásért és fogalmazásért bocsi, siettem



2012. júl. 11. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

azt jelenti,hogy nézd meg huszadjára is a gyűrűk urát..

ur isten..

2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok, a filmet kb 8-szor láttam, a könyvet nemsokára kiolvasom. "


Tessék, a válasz. :) Egyébként nagyon király álom. :D

2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Krisztián, ez biztos nem tévedt el?
2012. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem tévedt el
2012. júl. 11. 10:49
 5/18 SSJGoku ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti,hogy te írod meg a Gyűrűk Ura 4.részét!!!!!
2012. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt már nagyon várom :)
2012. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az agyad így dolgozta fel a Gyűrűk Urát, mivel szereted és jelenleg is olvasod, és van egy személyes tárgyad ami számodra kedves, ezért belevetted az álmodba.

Szimpla átélés, nem jelent semmit másnak, csak neked.:)

2012. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy hülyeséget álmodsz vagy valamit nem jól csinálsz álmodás közben. Bízz nyugodtan mindent az agyadra, a tudatalattidra. Itt csak jó megoldás van. Figyelni, gondolkodni az álmokon persze nem haszontalan. Ezzel tulajdonképpen magadra figyelsz. De rossz érzés semmiképpen se legyen benned. Akármi miatt sem.
2012. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
SZERINTEM IGAZÁBÓL IS ELVIHETNÉNEK ELMEGYÓGYBA.. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDCSAK VICCELEK.AM EZ ELÉG HÜLYE ÁLOM MÁR BOCS:)
2012. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért, te sose álmodsz hülyeségeket? Szerintem tök jó dolog. Nem kell mindig komolynak lenni. :)
2012. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!