Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a távolban...

Ví-zen kérdése:

Azt álmodtam, hogy a távolban látok egy repülőgépet vagy hasonlót lezuhanni kb 10 km lehetett . Utána pedig jött egy robbanás hullám ammi elől bemenekültem egy romos házba de mindent elpusztított. Engem is, felébredtem. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy vmi repülős, robbanós filmet néztél nemrég... semmit amúgy
2012. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt hogy ez a végzeted a halálod es ha jot akarsz ne száállj fel a repsire am szart se a kérdés is hülye ha meg mégis érdekel akk nézd meg álmoskönyvbe felőlem le van szarva
2012. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D
2012. máj. 30. 09:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért lényeges, mert ritkán álmodom olyasmit ami napokig foglalkoztat..Egyszer cigányasszonnyal álmodtam és tudtam valami sumákság van...nem sokra rá civil ruhás rendőr jött majd házkutatást tartottak mikor beengedtem. máskor meg egy ilyen álmom után meghalt aki nagyon közel állt hozzám...
2012. máj. 30. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
általában elég bunko vok :P......részvétem
2012. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Amenothep válasza:
azt jelenti, hoyg valószínűleg lefekvés előtt dugiban ettél egy szalonnás, hagymás rántottát, egy fél liter tejjel :D
2012. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem olyankor mindig a mutáns zombik jönnek wazze de ez tuti nem a szalonna :)
2012. máj. 31. 05:03
 9/9 Amenothep válasza:
:D :D
2012. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!