Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom miért álmodok...

Nem tudom miért álmodok visszatérően egy szellemmel. Valaki tud segíteni? Ért valaki ehhez?

Figyelt kérdés
Azt álmodom vissza térően, hogy a szellem suttogva beszél hozzám, ám az a suttogás hangos.. Nem látom soha a szellemet csak hallom, hogy éppen hol sétál, hol áll meg a szobában.. Az első álmomban neki lök a falnak és nem enged ki a szobámból.. Az utolsó álmomban pedig a padláson ragadok két barátnőmmel és mondom nekik, hogy várjanak és a szellem válaszol vissza, hogy nem várok! Érzem az álom közben, hogy felver a szívem és alig tudok felkelni.. Egyszer is elég volt ilyet álmodni, de kezdek tőle megőrülni.. Mit tegyek? Egyszerűen félek? El lehet ezt mulasztani?
2012. máj. 9. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az első ilyen eset amit hallok/olvasok! Olyanról már hallottam, hogy valaki azért álmodott egy szellemről, mert nem rég halt meg valakije...nálam is ugyan ez volt..de ez az első ilyen! Lássuk...lehet hogy ez egy olyan fajta szellem/démon lehet ami az álmában támad rá az emberre, ebben az esetben az a legcélszerűbb, ha lefekvés előtt hallgatsz valami zenét valami nyugtatót pl Vangleist, vagy ilyent...sztem egy időbe bele fog telleni, és elmúlik...vagy rendesen látható jelei lesznek, a valóságban is..ugyan azt fogja tenni mint az álmodban, ha ez így történik akkor van csak baj...! Lehet valahol a lakásotokban nyílt egy átjáró a mi, és az ő világuk között...! a félelem természetes dolog..de ne feledd ha félsz azzal csak táplálod a szellemet..ezek a mi negatív energiánkból élnek...a legtöbb.. de van amelyik csak ugy van azt kifújt! amúgy az álombeli szellemmel nem tudsz mit tenni sajnálom...! ha kell privát segítség akkor tessék crowler@vipmail.hu! Értek a témához, de nem vagyok szakértő
2012. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sok szellemes kérdés, hit és történet ami kering váltott ki ilyen reakciót belőled. Ne félj, ha nem parázol ezen, elmúlik.
2012. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Annak lehet valami köze ehhez az egészhez, hogy az ágyammal szemben van egy nagy szekrény amin egy tükör van?

2012. máj. 9. 18:04
 4/8 anonim válasza:
igen, allitolag a tukor egy atjaro, ezert haloszobaban ne legyen!!!
2012. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én szobámban három tükör van, egyik se letakarva, mégsem történek semmi paranormális. Ha az ember hisz benne, vagy megrémíti a hozzá kapcsolódó babona, hajlamos beképzelni dolgokat. Nemcsak hogy akusztikus hallucinációkat, hanem még a kinti-benti zajokat is másnak véli, ami.
2012. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
bánom hogy elolvastam most parázokxd
2012. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos hiába nem törődöm vele, akkor is most már nem csak álmodom vele. Én lényegében egy pozitív személyiség vagyok, ezért nem is értem, hogy miért pont velem van ez.. Nem hittem a szellemekben a szellemidézés óta, a barátnőimmel. Nem tudok mit tenni, hallom, hogy sétálgat a házban, be kapcsolja a tv-t rám zárja az ajtót amit elméletileg nem lehetett eddig bezárni mert rossz a zárja. Nem tudom mit tegyek. Valaki tud valami elűzést ami használ?
2012. szept. 27. 19:50
 8/8 anonim válasza:
Jó nagy szellem lehet, Ak-47-esen gondolkodtál már ?:D vagy M4A1?
2013. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!