Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha szellemmel...

Mit jelent, ha szellemmel álmodtam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy túl sok gyakorikérdéseket olvasol.
2010. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit álmodtál vele. Meséld el.
2010. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
figy egyszerű rémálom , és "félek a szellemektől" hozzáálás mert ha valaki nem fél tőlük ( mondjuk nincsenek de mind 1 ^^) akkor álmában ha lát rájön hogy álmodik és kiröhögi ( tapasztalat )
2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon fontos hogy mit és kivel!
2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Saten: nem igen szoktam szellemes dolgokat itt olvasni inkább ezotériát,agykontrollt,meditációs kérdéseket :)


De hiszek szellemekben.Mondjuk jó pár napja fejemben sem voltak,meg tegnap lefekvés előtt sem,szóval igy fura ^^


Amire emlékszem: Anyu barátnője mondta (akmi mellesleg általános iskolás lánybarátom anyja)hogy náluk szellem van,meg mindig csinál valamit.Időugrás,utána csak arra emlékszek hogy nálam furcsa dolgok történtek,és annyira féltem hogy mondtam is magamnak hogy holnap nem alszok a szobámban..Volt ennél több rész is,csak sajnos reggelre az egész kiment a fejemből ..

2010. aug. 5. 13:39
 6/9 A kérdező kommentje:
újabb képkocka ugrott be: azt mondtam,anyu barátnőjének hogy nála biztos öreg néninek szelleme lehet ott,aki ott lakott és nem tud elszabadulni,mert odaköti hozzá a ház,de biztos ártalmatlan nem kel félni :) Az én házamban bizony rosszabb dolgok voltak,nemhiába féltem,csak nem tudom mi történt..
2010. aug. 5. 14:04
 7/9 anonim válasza:
h fingottál.
2010. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet, hogy nem is álmodtad. Lehet ott volt veled. Ki tudja? :)
2010. aug. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt hallottam,hogy ha valaki szellemmel űlmodik az azért van, mert a szellem bele megy az álmába és így akarja mutatni, hogy ott van.. Nem biztos, hogy így van, csak így hallottam..
2012. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!